با پخش تصاویر و بیانیه خاتمی، روباه مکار رژیم، نظام آخرین برگ هایش را در آستانه خیزش آبان بازی کرد

با پخش تصاویر و بیانیه خاتمی، روباه مکار رژیم، نظام آخرین برگ هایش را در آستانه خیزش آبان بازی کرد به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

با پخش تصاویر و بیانیه خاتمی، روباه مکار رژیم، نظام آخرین برگ هایش را در آستانه خیزش آبان بازی کرد

#زن_زندگی_آزادی #آبان #مهسا_امینی #اعتراضات_سراسری #ایران #خامنه_ای #mahsaamini #انقلاب

Join this channel to get access to perks:
https://www.youtube.com/channel/UCdzx4555tCT_oaqqW1hN_8g/join

به نظر می رسد که ر ج ا با هر ترفند و حیله ای که برایش مانده سعی در کنمترل خشم عمومی دارد. خشمی که با فراخوان گشترده ملی برای 24 25 و 26 آبان ماه در آستانه فوران و بر باد دادن ر ولایت فقیه و سپردن آن به زباله دان تاریخ است. برای مثال امروز نامه ای محرمانه منتشر شد که جند بازیکن تیم ملی فوتبال دریافت کرده اند که در صورت عدم ملاقات با رئیسی و در خلال جام جهانس شادی نکردن در زمین و نخواندن سرود رژیم اهریمنی خامنهخ ای، خانواده های آن ها دستگیر خواهند شد. در همین حال در اقدامی بی سابقه پس از سال 1388، روباه مکار نظام، تصاویر محمد خاتمی در بخش خبری 14 صدا و سیما پخش شد و بیانیه او مبنی بر همان حرف های پوسیده به اصطلاخ اصلاح طلبانه و در اصل استمرار طلبانه اش پخش شد. در این بیانیه …..

همچنین دیدار تیم ملی فوتبال قبل از جام جهانی قطر و دیدار با تیم های انگلیس و آمریکا به صورت اجباری….

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط