بزرگترین سرقت اطلاعات طبقه‌بندی شده در آمریکا : جزئیاتی باورنکردنی در مورد روابط سپاه و آمریکا

بزرگترین سرقت اطلاعات طبقه‌بندی شده در آمریکا : جزئیاتی باورنکردنی در مورد روابط سپاه و آمریکا به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

بزرگترین سرقت اطلاعات طبقه‌بندی شده در آمریکا : جزئیاتی باورنکردنی در مورد روابط سپاه و آمریکا

#برجام #مذاکرات

مهندسی که پیش‌تر در سیا،«سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا» کار می‌کرد، به «بزرگترین سرقت اطلاعات طبقه بندی‌شده در تاریخ این سازمان» متهم شد. جاشوا شولتی، که به این اتهام در حال محاکمه است در پایان جلسه دادگاه در دفاعیه خود مدعی شد «او قربانی افشای اسرار سیا توسط ویکی لیکس، در سال ۲۰۱۷ است.» اما دادگاه می‌گوید مقامات سیا او را عامل انتقال اطلاعات متعلق به این نهاد، به پایگاه اینترنتی افشاگر ویکی‌لیکس می‌دانند. دامیان ویلیامز، دادستان فدرال نیویورک، در بیانیه‌ای اعلام کرد: «جاشوا شولتی، سی‌و‌سه ساله، بابت یکی از بی‌شرمانه‌ترین و مخرب‌ترین اقدامات جاسوسی در تاریخ آمریکا محکوم شده است.»
ویلیامز گفت: «شولتی به‌دلیل ناخشنودی از سیا، برخی از با ارزش‌ترین ابزارهای سایبری جمع‌آوری اطلاعات کشور را که برای مبارزه با سازمان‌های خرابکار در سراسر جهان استفاده می‌شود، برای افکار عمومی و دشمنان ایالات متحده افشا کرد.»
دامیان ویلیامز همچنین گفته‌است: «او می‌دانست که پیامدهای جانبی انتقام‌جویی‌اش، تهدیدی قابل‌توجه برای امنیت کشور است».
شولتی از سال ۲۰۱۸ بدون ارائه وثیقه پشت میله‌های زندان نگهداری می‌شود. اما در این میان آنچه که برای ما ایرانیان مهم است، اسناد منتظر شده در مورد روابط پنهانی و پشت پرده سپاه پاسداران و سازمان های جاسوسی غربی و شرقی است.
در بخشی از این اسناد در کمال تعجب از همکاری های نزدیک سپاه و آمریکا گفته شده است و آ»ده است که سیا تا زمانی که سپاه پاسداران حدود تعیین شده برای منافع آمریکا را به رسمیت بشناسد از دید نیروهای نظامی ایالات متحده یک نیروی دوست شناخته می شود و این مستقل از قرار گرفتن سپاه در رده سازمان های خرابکار بین المللی است که از سوی کنگره آمریکا تصویب شده است. در این اسناد همچنین آمده است که در بدنه ر ج ا ، افرادی با ا ام آی سیکس هم همکاری نزدیک دارند و جالبتر اینکه عمده این افراد از دیته ای هیتند که در ایران رفرمیست یا اصلاطلب خوانده میشوند. دذ این ایناد نزدیک ترین قسمت از بدنه جکومت به سازمان های اطلاعاتی شرقی، افرادی از بیت علی خامنه ای عنوان شده اند.
رویترز با انتشار خبر دستگیری فرد درز دهنده این اطلاعات محرمانه، می نویسد که اینکه فکر می کنیم ، ر ج ا می تواند به تنهایی دامنه خبراکاری هایش را تا اینقدر گسترش دهد، خیالی خام است و همین اسناد نشان می دهد که پشت این رژیم به کجا گرم بوده و چرا تا کنون جامعه جهانی موفق به مقابله موثر با این گروهها ی وابسته به ر ج ا نشده است.
رویترز می نویسد حالا با برهم خورد توازن قدرت و بالا گرفتن جنگ در شرق اروپا، شاید البته این همکاری ها تغییر کنند و خبرهای خوشی از آزادی برای ایرانیان در راه باشد. رویترز به عنوان مثال از دیدار جو بایدن و لاپید می گوید که در آن سرانجام ایالات متحده و اسرادیل اقدامی عملی برای تغییر رفتار با ر ج ا انجام می دهند. در این مورد …

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط