بزرگترین ضربه خارجی به پیکر رژیمِ خامنه ای وارد شد! اروپا در آستانه به رسمیت نشناختن جمهوری اسلامی

بزرگترین ضربه خارجی به پیکر رژیمِ خامنه ای وارد شد! اروپا در آستانه به رسمیت نشناختن جمهوری اسلامی به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

بزرگترین ضربه خارجی به پیکر رژیمِ خامنه ای وارد شد! اروپا در آستانه به رسمیت نشناختن جمهوری اسلامی

#زن_زندگی_آزادی #ایران #مهسا_امینی #اروپا #خامنه_ای #شاهزاده_رضا_پهلوی #آبان #کوروش

ماهنامه خبری اتحادیه اروپا در افدامی بیسابقه با انعکاس انقلاب مردمی ،ضد آخوندی و ضد دیکتاتوری در ایران، از احتمال تصویب لایحه ای در اروپا خبر داده است که مطابق آن اتحادیه اروپا دیگر ر ج ا را به رسمیت نخواهد شناخت. و با این رژیم همچون گروه هایی مانند طالبان برخورد خواهد شد. این خبر از زبان متیو لائو، معون خاورمیانه سیاست خارجی اتحادیه اروپا بیان شده است. این ماهنامه همچنین در ادامه در تحلیلی بی نظیر و کم سابقه آورده است که اعتراضات در ایران شعله ور تر خواهد شد و وبرای اولین بار اذعان کرده است که شیرازه ر ج ا از همپاشیده و این رژیم در آستانه فروپاشی است. این گزارش تحلیلی با نقل قولی از کوروش کبیسر آغاز شده که می گوید…
منم کـوروش، شاه جهان، شاه بزرگ، شاه توانمند… من برده‌داری را بر‌انداختم، به بدبختی آنان پایان بخشیدم. فرمان دادم که همه مردم در پرستش خدای خود آزاد باشند و آنان را نیازارند. فرمان دادم که هیچ‌کس اهالی شهر را از هستی ساقط نکند… من برای همه مردم جامعهٔی آرام فراهم ساختم و صلح و آرامش را به تمامی مردم اعطا کردم. ». (ترجمه قسمتی از متن منشور کوروش).

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط