به یاد دخترِ زیبای هگمتانه که مُـرده بود

به یاد دخترِ زیبای هگمتانه که مُـرده بود به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

به یاد دخترِ زیبای هگمتانه که مُـرده بود

این عکسِ «ابوالقاسم» است که مردمِ مهربانِ همدانم خوب میشناسنش.
پدرِ دکتر ♥️زهرا بنی یعقوب♥️ که سالها به دنبالِ گرفتنِ حقی بود کـه به او ندادند.
هشت سالِ پیش زهرا با نامزدش توسطِ بسیج و سپاه پاسداران در پارکِ همدان دستگیر میشود و به علت جمعه و شنبه (عيد فطر) تعطیلی دادگاه، اين دختـر 48 ساعت در بازداشتگاه مركز امر به معروف سپـاه همدان حبـس میشود.
صبح دوشنبه خبری گلوی هگمتانه و هـمدان را گرفت. « دخترِ دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی که توسطِ امربه معروف دستگیـر شده بود در بازداشتگاه سپـاه پاسداران کشته شد ». 
کبودی در بدنِ زهرا, شکستنِ استخوان های دست و انگشتانِ پا و بینی, آثارِ تجاوز, بریدگی در گلو,کبودی در رانِ چپ, ورمِ سر, آثارِ شکنجه های وحشیانه بر تنِ دختری که در مدرسه تیزهوشان درس خونده بود و در آزمون سراسری دانشگاهها رتبه بیست و شش رو کسب کرده بوده و قبل از مرگ،از دانشگاه تهران در رشته پزشکی عمومی فارغ التحصیل شده بود برای هیچکس باور کردنی نبود. 
«محمد حسین قره باغی رییس و حسن مستقیمی» عضوِ ستاد امر به معروف و نهی از منکر همدان ( مثلِ سعید عسگر ) در دادگاه می خندیدند و می گفتند: اون دختر خودش خودش رو کشته. ما از هشت سالگی عضوِ بسیج بودیم.ما بسیجی راه امام هستیم. 
«قره باغی» و «مستقیمی» پس از چند روز حبس و بدونِ ثبتِ سابقه کیفری آزاد شدند. فردایش هیچ روزنامه ای تیتر نزد . 

رسانه‌ها اواسط آذر ماه از دستور دولت به نیروی انتظامی برای عدم پیگیری موضوع قتل زهرا بنی یعقوب در رسانه‌ها و روزنامه‌ها خبر دادند. در این دستورالعمل که برای روزنامه‌ها ارسال شده ادعا شده‌است که قتل او در نتیجهٔ اختلافات خانوادگی صورت گرفته‌است و رسانه‌ها نباید به این موضوع بپردازند.

دستگاه قضایی همدان پرونده قتل وی را بست و برای متهمان نیز قرار منع تعقیب صادر کرد.
وکیل مدافع خانواده وی در ابتدای سال ۱۳۸۸ طی مصاحبه‌ای گفت که برخی اسناد در پرونده وی مفقود شده‌است. در نهایت کلیه متهمان این پرونده تبرئه شدند.

 پدر سالها دنبالِ حقِ زهرایش دوید و گریست اما سپاه پاسداران تهدیدش کردند خانه و خانواده ات را آتیش میزنیم, هرکسی از تو سوال پرسید حق نداری جواب بدی.
40میلیون به شما می دهیم و سکوت کنید و از این شهر بروید. 
پدر گریه میکرد و میگفت: من و پروین (مادرِ زهرا) سکوت نمیکنیم و عاملانِ قتلِ دخترم را نمیبخشیم. صدای مارو بشنوید. روزی کـه همه یادشان رفته بود …
♥️زهرا بنی یعقوب♥️ دخترِ زیبای هگمتانه مُـرده بود

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها