تحلیلگر آمریکایی: میرحسین موسوی ثابت کرد که مهره سپاه است

تحلیلگر آمریکایی: میرحسین موسوی ثابت کرد که مهره سپاه است به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

تحلیلگر آمریکایی: میرحسین موسوی ثابت کرد که مهره سپاه است

#میرحسین_موسوی #اعتراضات_سراسری #خامنه_ای #نه_به_جمهوری_اسلامی

وب‌سایت کلمه امروز یادداشتی تازه از میرحسین موسوی یکی از رهبران جنبش سبز که بیش از یک دهه قبل در خانه محصور شد منتشر کرده که درباره «جانشینی موروثی رهبری» در ایران هشدار داده است. بر اساس این گزارش میرحسین موسوی در مقدمه‌ای که برای نسخه عربی مجموعه بیانیه‌های خود «با اشاره به سخنانی از این دست که پس از مرگ رهبری، فرزندش رهبری شیعیان را به دست می‌گیرد» این موضوع را با «سلسله‌های پادشاهی» مقایسه کرده و نوشته است: «مگر سلسله‌های ۲۵۰۰ ساله بازگشته‌اند که فرزندی پس از پدرش به حکومت برسد؟» چنانچه کلمه به نقل از این سیاستمدار ایرانی نوشته است از «سیزده سال قبل اخبار این توطئه شنیده می‌شود.»
اشاره گویا موسوی به گزارش‌های غیررسمی است که طی سال‌های گذشته درباره مجتبی خامنه‌ای، فرزند آیت‌الله علی خامنه‌ای رهبر ۸۲ ساله جمهوری اسلامی ایران منتشر شده و گفته می‌شود که از او در برخی محافل سیاسی = به عنوان جانشین احتمالی پدرش یاد می‌شود. میرحسین موسوی در این یادداشت این پرسش را مطرح کرده است که «اگر به راستی در پی آن نیستند چرایک بار چنین نیتی را تکذیب نمی‌کنند؟»
در دورانی که میرحسین موسوی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در سال ۱۳۸۸ بود نیز گزارش‌هایی از نفوذ مجتبی خامنه‌ای و حمایت او از انجام تقلب در انتخابات که منجر به انتخاب محمود احمدی‌نژاد و به دنبال آن‌ گسترش اعتراض‌ها به نتایج این انتخابات بود صورت گرفت.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها