تحلیلگر ارشد اروپا هم فرا رسیدن آخرین روزهای خامنه ای را اعلام کرد : او چند هفته بیشتر فرصت ندارد

تحلیلگر ارشد اروپا هم فرا رسیدن آخرین روزهای خامنه ای را اعلام کرد : او چند هفته بیشتر فرصت ندارد به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

تحلیلگر ارشد اروپا هم فرا رسیدن آخرین روزهای خامنه ای را اعلام کرد : او چند هفته بیشتر فرصت ندارد

#زن_زندگی_آزادی #اعتراضات_سراسری #مهسا_امینی #ایران #خامنه_ای #نه_به_جمهوری_اسلامی #مهسا_امینی #mahsaamini #انقلاب

روز شنبه بود که جاستین ترودو نخست وزیر کانادا در سخنانی جنجالی به عنوان اولین مقام رسیم یک کشور غربی اعلام کرد که پایان ر ج ا اسلامی فرا رسیده است و حالا »عاون اول جوزف بورل، مسول سیاست خارجی اتحادیه اروپا نیز در مصاحبه ای با یورونیوز، در پاسخ به اینکه آیا اتحادیه اروپا به مذاکراتش با ج ا ادامه می دهد یا خیر در پاسخی بسیار معنی دار گفت که ما با حکومتی که مشروعیتش این روزها زیر سوال است و حتی مشخص نیست چند هفته دیگر مستفر باشد مذاکره نمی کنیم. مذاکره کنندگان ما مطمئنا وثت اضافه برای مذاکره با یک حکومت موقت و گذرا ندارند. او در پاسخ به خبرنگار که از او پرسید پگونه با چنین قطعیتی از سقوط ج ا سخن می گوید گفت، که قطعیتی در کار نیست اما من آمار و ریاضی خوانده ام و تمام نشانه ها از احتمال بالای سقوط این رژیم میگویند، شما حتی اگر اعتراض ها را در نظر نگیرید…. ریزش بورسی، عکس های رستم قاسمی و اعتراض دانشجویان همه نشانه هایی هستند که ….

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط