ترامپ با مدل موی جدید و آمدن به صحنه برای تمام کردن کار ناتمام علیه خامنه ای

ترامپ با مدل موی جدید و آمدن به صحنه برای تمام کردن کار ناتمام علیه خامنه ای به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

ترامپ با مدل موی جدید و آمدن به صحنه برای تمام کردن کار ناتمام علیه خامنه ای

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

درود … بنا بر گزارش شبکه تلویزیونی «نیوزمکس» ۱۴فروردین، دونالد ترامپ در جمع هواداران خود، دولت بایدن را نه تنها به خاطر تلاش برای ورود مجدد به توافق هسته‌ای جدید با رژیم ح.ا ، بلکه برای اجازه دادن به روسیه و چین برای رهبری مذاکرات، به باد حمله گرفت.
دانلد ترامپ گفت که اکنون مردم دنیا و به ویژه مردمی که در آمریکا فریب دموکرات های دروغ گو و فریب کار را خوردند، فهمیده اند که چه اشتباهی را مرتکب شده اند.
ترامپ که در در گردهمایی «آمریکا را نجات دهید» که مربوط به کمپین خودش است، در شهر واشنگتن ، و در رویدادی که که به طور زنده از نیوزمکس پخش شد، ابراز تأسف کرد و گفت که او به زودی با قدرت به صحنه سیاست باز می گردد و می داند که آن روز با زیاده خواهی های ر ج ا، چگونه برخورد کند. او ضمن دفاع از عملکردش در رابطه با موضوع خروج از برجام، گفت که سیاست ما برای چین و روسیه هم غلط است و اگر من بودم قطعا روس ها به خود اجازه چنین قدرتنمایی هایی در جهان نمی دادند. وی گفت که شما ببینید این کشورها در برجام درحال خراب کردن حاصل فشار های ما هستند «بدین ترتیب ما روسیه را داریم که درباره توافق مذاکره می‌کند، و چین را به عنوان پشتیبان، این کشور چقدر احمق است. آنها خیلی احمق هستند.»
ترامپ در ادامه گفت: « این توافق اگر شکل بگیرد، باز هم می گویم که یک فاجعه است. مشخص خواهد شد که این توافق فاجعه است. هیچ‌ کس حتی نمی‌تواند باور کند اما ما ، همه چیزهایی را که بخاطر آن‌ها با حکومت خرابکاران در ج.ا جنگیدیم را از دست خواهیم داد».
دونالد ترامپ سپس گفت که اگر رئیس‌جمهور باقی می ماند می دانست چطور به یک توافق هسته‌ای جدید و خوب با رژیم ج.ا برسد. و گفت: «آن‌ها (ایران) ظرف یک هفته پس از آنکه ما ریاست‌جمهوری را برعهده می‌گرفتیم، توافق می‌کردند. آن‌ها توافق می‌کردند. آنها برای توافق بسیار آماده بودند». چرا که می دانستند اگر با من توافق نکنند، برایشان گران تمام می شود. من جو بایدن خواب آلود نیستم که بخواهم بنشینم و به حرف های آن ها گوش کنم.
ترامپ، جو بایدن و وزارت امور خارجه او را به دلیل دیپلماسی شکست خورده در متوقف کردن جاه‌طلبی‌های ر.ج ا در راه به دیت آوردن ادوات نظامی هسته ای به باد حمله گرفت.
سخنان جدید ترامپ در حالی مطرح می شود که دادستان کل جمهوری اسلامی در سخنانی مشکوک باز هم این شبهه را مطرح کرده که ماجرای قاسم سیمانی یک توافق میان ج.ا و آمریکا بوده است. محمدجعفر منتظری دادستان کل جمهوری اسلامی گفته که «برای تقویت نظام و جبهه مقاومت به جانفشانی نیاز داشتیم و پایه‌های نظام را بیش از پیش تثبیت کرد.»

مطالب مرتبط