تصاویر سکس با کودکان هانتر بایدن، پسر جو بایدن

تصاویر سکس با کودکان هانتر بایدن، پسر جو بایدن به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

تصاویر سکس با کودکان هانتر بایدن، پسر جو بایدن

تصاویر لو رفته هانتر بایدن از سکس با کودکان

تصاویر زیر از لپتاپ هانتر بایدن لو رفته که برای تعمیر به یک مغازه تعمیرات مراجعه نموده بود. این عکسها از سال 2019، در اختیار اف بی آی قرار گرفته است. این تصاویر، هانتر بایدن را در حال سکس با کودکان و مصرف مواد مخدر نشان می دهد.

هانتر بایدن، دریافت مبلغی معادل 3 میلیون و پانصدر هزار دلار را از همسر شهردار پیشین مسکو داشته که هیچگاه دلیل پرداخت این مبلغ مشخص نشده است اما گمانه زنیها حاکی از دست داشتن وی در ترافیک سکس دختران خردسال در روسیه و اروپای شرقی است.

در ایمیلهای بازیافت شده از این لپتاپ، جو بایدن با عنوان “مرد بزرگ” خطاب گرفته و از معاملات مالی پسرش، سود 10% برایش در نظر گرفته شده بوده است.
اف بی آی تا به حال در رابطه با عکسها و ایمیلهای این لپتاپ سکوت اختیار کرده و فقط از بابت پولشویی، از هانتر بایدن بازجویی نموده است.

به نظر می رسد که بیماری پدوفیل هانتر بایدن از پدرش به ارث رسیده که راه محمد رسول الله را در سکس قرآنی با کودکان پیشه کرده بود:
لینک تماشای ویدیوی دستمالی دختران خردسال توسط جو بایدن

Hunter-biden-sex

Hunter biden malia obama sex

Hunter biden sex Hunter biden sex Hunter biden sex

مطالب مرتبط