تصویری نگران کننده از ارسال کیفِ مرموز و محرمانه از سوی پوتین برای خامنه ای

تصویری نگران کننده از ارسال کیفِ مرموز و محرمانه از سوی پوتین برای خامنه ای به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

تصویری نگران کننده از ارسال کیفِ مرموز و محرمانه از سوی پوتین برای خامنه ای

#پوتین #خامنه_ای #اعتراضات_سراسری #رئیسی #حسین_طائب #اسرائیل #شاهزاده_رضا_پهلوی

حتما در خبر ها شنیده اید که سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه در تهران با ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری رژیم دیدار و گفت‌وگو کرد. به گزارش خبرگزاری رسمی ایران «ایرنا»، لاوروف که عصر چهارشنبه طی سفر رسمی دو روزه‌ای به تهران رفته، در دستورکار خود گفته بود که هدف رایزنی با مقامات ج.ا بررسی روابط راهبردی و آغاز فصل جدیدی از مناسبات و همکاری‌های مشترک با این رژیم است. این در حالی است که سعید خطیب‌زاده، سخنگوی وزارت خارجه دوشنبه 30 خرداد در نشست هفتگی خود با خبرنگاران از سفر لاوروف وزیر خارجه روسیه به تهران در آخر هفته آینده خبر داده بود. و به دلایلی نا معلوم این سفر زودتر انجام شد. سفری که اولین سفر لاوروف به ایران در دوره ریاست جمهوری ابراهیم رئیسی محسوب می شود و در ظاهر گفته اند که طی آن قرار است مذاکراتی را با مقامات ج.ا درباره موضوعاتی شامل برجام، اوضاع اوکراین، سوریه و افغانستان، تقویت همکاری‌های تجاری و انرژی و همچنین زمینه‌های توسعه همکاری‌ها با منطقه اوراسیا و قفقاز مورد بحث و گفت‌وگو قرار دهد.
اما آنچه در این میان موجب شک و بحث فعالان رسانه ای و همچنین تحلیلگران سیاسی بود این است که پرا این سفر به این سرعت برنامه ریزی شده است و چرا تاریخ آن دثیث اعلام نشده بود و به علاوه چرا افراد زیادی لائروف را در این سفر همراهی نمی کنند. همچنین چنین سفر در زمانی که روسیه درگیر جنگ اوکراین است چه صرورتی داشته است.
شاید چواب همه این سوال هادر کیف یا چمدانی باشد که سرگئی لاوروف به همراه خود و توسط محافظانش حمل کرد و شکار خبرنگاران تیزبینی شد که شناخت دقیقی از روس ها دارند. داریا آرتموف، خبرنگار اوکراینی می گوید شاید مقامات اطلاعاتی ج ا نمی دانستند که روس ها و افراد آشنا به رفتارهای پوتین و لاوروف می دانند که این چمدان های یک شکل در یک ملاقات رسمی به چه معنا است.! و همچنین می دانند که پوتین به هیچ راه ارتباطی غیر حصور فیزیکی افراد مورد اعتمادش برای ارسال پیام های مهم اعتماد نمی کند. بنابراین شکی نیست که لاوروف حامل یک پیام مهم و محرمانه برای بلندمرتبه ترین مقام ج ا است. او می گوید کافیست یک جستجوی ساده داشته باشید تا ببینید که این کیف های دستی تنها در مواقعی ویژه توسط سیاستمداران روس حمل می شود. در همین حال خبرنگار العربیه نیز به این نکته اشاره کرده و گفته است که دو فرضیه مطرح است یا اینکه اسنادی مربوط به یک شبکه جاسوسی بسیار پیچیده به ج ا تحویل داده شده است ک همی تواند از دلایل برکناری طائب رئیس سابف سازمان اطلاعات سپاه باشد. یا اینکه یک پلان مشترک که بی ارتباط با جنگ اوکراین و شاید عملیات مشترک نظامی است رد و بدل شده است که در هر صورت می تواند یک علامت نگران کننده برای مردم ایران باشد چرا که روس ها هرگاه سفری اینچنین فوری و محرمانه به کشوری داشته اند با خود برای مردم آن کشور گرفتاری های کوچک و بزرگ همراه کرده اند.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها