تعیین قاتل توسط قرعه کشی در دادگاه فوق پیشرفته اسلامی !

تعیین قاتل توسط قرعه کشی در دادگاه فوق پیشرفته اسلامی ! به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

تعیین قاتل توسط قرعه کشی در دادگاه فوق پیشرفته اسلامی !

در دادگاه اسلامی شعبه بعثت، قاتل توسط قرعه کشی بین مظنونین، انتخاب شد!!!
 
شاهکار قضاوت در دستگاه قضایی جمهوری اسلامی:قرعه کشی بین مظنونین برای تعیین قاتل روزنامه “وطن امروز” نوشت: چندی قبل مردی در میدان انقلاب به قتل می رسد و در این میان دو نفر به عنوان مظنون دستگیر می شوند هر دوی آنها معتقداند که در نزاع شرکت داشته اما قتلی مرتکب نشدند. 
اکنون بعد از گذشت ۲ سال و به دلیل مشخص نبودن قاتل ، قاضی شعبه 1156 دادگاه بعثت به قرعه‌کشی‌ای عجیب دست زد و برای شناسایی قاتل اصلی نام هر دو مظنون را روی 2 کاغذ جداگانه نوشت و در حضور وکیل خانواده مقتول، به قرعه‌کشی دست زد تا مشخص شود چه کسی باید مجازات و اعدام شود. 

از این به بعد قرار است در پرونده های اختلاس “پالام پولوم پیلیش”، در پرونده های سیاسی “سنگ کاغذ قیچی” و در پرونده های ناموسی “آن مان ناواران” و در پرونده های مربوط به مواد مخدر “لی لی حوضک” مجرمین را تعیین کرده و به دست عدالت اسلامی بسپارند!!!

روش دیگری هم هست که قایم باشک نام داره . مظنونین قایم میشن ، اولیاء دم چشم میگذارند، هر مظنونی که اولین نفر پیدا شد همون قاتله !!

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها