تمام نقشه های خامنه ای با انتشار این کتاب بر ملا شد | از پشت پرده شاهچراغ تا ماجرای حمله به عربستان

تمام نقشه های خامنه ای با انتشار این کتاب بر ملا شد | از پشت پرده شاهچراغ تا ماجرای حمله به عربستان به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

تمام نقشه های خامنه ای با انتشار این کتاب بر ملا شد | از پشت پرده شاهچراغ تا ماجرای حمله به عربستان

#زن_زندگی_آزادی #اعتراضات_سراسری #مهسا_امینی #ایران #خامنه_ای #نه_به_جمهوری_اسلامی #شاهزاده_رضا_پهلوی #mahsaamini #شاهچراغ #شاهین_نجفی

منبع: این متن به کوشش احسان آرین تنظیم شده است
اکانت توییتری: @ TheGoatLM

در این برنامه یه مرور کتاب بسیار مهمی می پردازیم که متاسفانه تا کنون به عمد یا سهوا توسط رسانه ها به آ« پرداخته نشده است. کتابی که می تواند یک راهنمای کامل باشد بر آنچه در سطوح مخفی ر ج ا می گذرد و اینکه مسیر سرنگونی این رژیم چگونه خواهد بود. این کتاب کتابی است که توسط مایکل ویس و حسن حسن نوشته شده است و عنوان آ« از درون ارتش است. در این کتاب به تحلیل نقش ر ج ا در تقویت گروه های و سرکوب انفلاب مردمی علیه رژیم پرداخته می شود و در انتهای آن نتیجه گیری مهمی ارائه می شود که برای این روزهای ایران و انقلاب مردمی که این روزها در کشور شاهدش هستیم حیاتی خواهد بود. با توجه به اهمیت مطالب این کتاب و همچنین اهمینت آن برای فردای روشن تر کشورمان از شما در خواست می کنیم که تا انتها همراه این برنامه باشید و اگر محتوای این برنامه را مناسب دیدید؛، حتما آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. باشد که آزادی میهن عزیزمان از چنگال این اشغالگران ایران فروش زودتر فرا برسد.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط