توهین بی شرمانه خامنه ای به نازنین بنیادی با بکار بردن ادبیات جنسی که تا به حال سابقه نداشته است

توهین بی شرمانه خامنه ای به نازنین بنیادی با بکار بردن ادبیات جنسی که تا به حال سابقه نداشته است به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

توهین بی شرمانه خامنه ای به نازنین بنیادی با بکار بردن ادبیات جنسی که تا به حال سابقه نداشته است

#زن_زندگی_آزادی #مهسا_امینی #اعتراضات_سراسری #ایران #خامنه_ای #نه_به_جمهوری_اسلامی #شاهزاده_رضا_پهلوی #mahsaamini #انقلاب #نازنین_بنیادی #nazanin #NAZANINBONYADI

درود بر شما همراهان گرامی و . علی خامنه ای رهبر خونخوار و کودک کش ر ج ا تا کنون در موارد بسیاری نشان داده است که علاقه زیادی به بدهنی، توهین به معترضان و خس و خاشاک خواندن مردم دارد و بجز اندک طرفدارانش که عمدتا مزدوران و باج بگیران بیتش هستند، بقیه را رعیت، خس و خاشاک و در بهترین حالت امتش می داند. او در سخنانی که شبکه یک صدا و سیما تیزر آن را پخش کرد و قرار است پس از اخبار ساعت 21 فردا شب در شبکه یک صدا و سیمای رژیم پخش شود، در دیدار با عده معدودی که آن ها را خانواده های نیروهای نظامی و انتظامی خخوانده مجددا به تهدید مردم پرداخته و توهین های شدیدی را روانه برخی اینفلوئنسرها و حامیام مردم از جمله نازنین بنیادی بازیگر و فعال حقوق بشر کرده است. در قسمتی از این سخنرانی که متن آن در وبسایت خامنه ای منتشر شده است، خامنه ای گفته است که رسانه های غربی سعی در بزرگنمایی اعتراضاتی می کنند که منتهای خواسته آن بی بند و باری و هرزگی است و همچنین این اعتراضات را چیز کوچکی دانسته و گفته مردم مراقبت کنند؛ دشمن از هر چیز کوچکی می‌خواهد استفاده کند علیه کشور، علیه انقلاب، علیه جمهوری اسلامی، علیه مصالح عمومی مردم؛ مراقب باشند تا دشمن سوءاستفاده‌ای نکند و بهانه‌ای دست دشمنان داده نشود.

او در ادامه سخنانش با به کار بردن ادبیاتی بسیار زننده و استفاده از الفاظ جنسی که تا بحال کمتر از آ« استفاده کرده بود، گفته است که شما ببینید اگر می خواهید طرف حق باستید ، ببیند حامیان این اشرار و به اصطلاح معترضین در خیابان ها چه کسانی هستند. برای مثال به شما می گویم، به من گفته اند که خانمی آ»ده و به اصطلاح صدای این اشرار شده، می گویند بازیگر هم هست در همانجایی هم بازی می کند، که ما به آن می گوییم خانه هالیوود، حالا دولت های غربی از سر حسادت با نظام آ»ده اند و به این خانم پر و بال داده اند و یک زن که از ظاهرش مشخص است چه کاره است را به عنوان برانداز نظام به او تریبون می دهند، حمایت می کنند و می خواتهند نظام مقدس ج ا را با این هرزگی ها خدشه دار کنند، اما همانطور که گفتم نظام اسلامی درخت تنومندی شده که با این بادها نمی لرزد. آدرس هایی که علی خامنه ای در این سخنان می دهد ، به نظر می رسد که قصد او سخن از نازنین بنیادی است که بازیگر هالیوود و یکی از افتخارات ایران است. و گویا حضور او در سازمان ملل و سخنان آتشینش بدجوزی علی خامنه ای را برافروهته است.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط