تکان دهنده !!!! رسوایی و احتمال محرومیت تیم ملی پس از قاچاق دلار برای تقدیم به عوامل رژیم در لبنان

تکان دهنده !!!! رسوایی و احتمال محرومیت تیم ملی پس از قاچاق دلار برای تقدیم به عوامل رژیم در لبنان به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

تکان دهنده !!!! رسوایی و احتمال محرومیت تیم ملی پس از قاچاق دلار برای تقدیم به عوامل رژیم در لبنان

در تصاویری که توییتر العربیه و وب‌سایت «ورزش سه» از رسانه‌های نزدیک به سپاه پاسداران منتشر کرده، بازیکنانی مانند «مهدی ترابی»، «شجاع خلیل‌زاده»، «حسین کنعانی‌زادگان»، «مهدی قایدی»، «سیاوش یزدانی»، «احمد نوراللهی»، «میلاد سرلک»، «امید نورافکن» و «سروش رفیعی» به چشم می‌خورند.

ورود بازیکنان تیم‌های ملی فوتبال به کشورهای میزبان، با کنترل‌های کمتری همراه می‌شود. در سال‌های اخیر، فقط کشورهای امارات و عربستان در زمان ورود کاروان ورزشکاران ایرانی به این کشورها، قوانین سخت‌گیرانه خود در زمینه‌های امنیتی و کنترل‌های قانونی را اعمال کرده‌اند.

فدراسیون فوتبال ایران، از این قوانین گاهی به عجیب‌ترین اشکال ممکن استفاده کرده است. واضح‌ترین نمونه‌اش به۲۸ مهرماه، و اعترافات «غلام‌رضا رفیعی» مشاور حقوقی فدراسیون فوتبال در گفت‌وگوی اسکایپی با برنامه فوتبال برتر شبکه سوم سیما جمهوری اسلامی برمی‌گردد.

او که می‌خواست در مورد وضعیت فوتبال ایران در روزهای تحریم صحبت کند، گفته بود: «کار به جایی رسیده که داوران بین‌المللی ما وقتی به مسابقات خارج از کشور می‌روند، باد توپ‌ها را خالی می‌کنند و در ساک می‌گذارند و همراه خود به ایران می‌آورند.»

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

پخش مستقیم بازی فوتبال ایران لبنان هم در پی این خبر با ابهام مواجه شد.

مطالب مرتبط