جادوگر خامنه ای، ایران را غافلگیر کرد!

جادوگر خامنه ای، ایران را غافلگیر کرد! به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

جادوگر خامنه ای، ایران را غافلگیر کرد!

احتمال حذف تیم ملی ایران از جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و ارتباط آن با یک جادوگر!

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

جادوگر خامنه ای، ایران را غافلگیر کرد!

بحث جادو و طلسم و مواردی از این دست در میان دولت مردان رژیم ج . ا بحث جدیدی نیست! چند وقت پیش بود که به دنبال رفتارهای محمود احمدی نژاد، عباس عبدی در یادداشتی عنوان کرد که او به پیش بینی يكی از صوفي‌هاي شناخته‌شده هند به نام عبدالقادر دل بسته است. موضوع رمالی و دخالت آن در تصمیم گیری های قوه مجریه، در دولت دوم محمود احمدی نژاد به اوج خود رسید. این موضوع در جریان انتخابات ریاست جمهوری 88 نیز مطرح شده بود. پس از انتخابات و انتصاب اسفندیار رحیم مشایی به معاون اولی، ناگهان این موضوع داغ تر شد؛ این بار بر خلاف رقابت های انتخاباتی، اصولگرایانی که ماه ها از احمدی نژاد حمایت کرده بودند، و با معاون اولی مشایی مخالف بودند او را متهم به استفاده از رمال ها کردند.
علیرضا زاکانی، در مخالفت با مشایی گفت: خط گیری از کسانی که به هیچ وجه مورد تایید بزرگان دینی و مبتنی بر اصول و عقاید مذهبی ما نیستند و رفت و آمدهای مشکوک به خارج از کشور بدنبال مدد گیری از برخی خرافات هم از مسائلی است که صلاحیت ایشان برای تصدی یک پست میانی را زیر سوال می برد چه رسد به اینکه شخص دوم کابینه شود. اما بعد ها گفته شد که خود زاکانی نیز با یک رمال معروف کار می کرده است.
اما ماجرا از آ«جایی جالب می شود که ]مان رمال یا جادوگری که از او صحبت می شود همانکسی است که گفته می شود قونسول نام دارد و در مصاحبه ای قبل از اینکه بحث جادوگرها در سیاست ایران مطرح شود، از خاطرات مشترکش با علی خامنه ای گفته آن هم در زمانی که او در سیستان و بلوچستان بوده است. و به گفته گلپایگانی مدتی او حتی در بیت علی خامنه ای رفت و آمد داشته است.
اما ماجرای این جادوگر از آنجایی این روزها مجدد داغ شده است که این جادوگر کسی است که موجب شده است در نهایت این روزها بحث احتمال حذف تیم ملی فوتبال از جام جهانی مطرح شود.
حتما از اخبار مرتبط با برکناری عزیز خادم از ریاست فدراسیون فوتبال آگاه هستید. ارتباط احتمالی شهاب عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال ایران، با جادوگری در فوتبال بحث‌برانگیز شد تا حدی که ر یک نماینده از برنامه‌ریزی کمیسیون تربیت بدنی مجلس برای پرسش از او درباره جادوگری خبر داده است. و باز هم نام همان جادوگر یعنی قونسول مطرح شده است. و احتمال می رود که حساسیت رژِم برای ببرکناری او وجود این جادوگر است چرا که او با اطلاعات دست اولی که از سران رژیم داشته ، می توانسته در جایگاه نزدیک به ریاست فدراسیون فوتبال خبرساز و مشکل آفرسن شود. جال برکناری عزیز خادم به این دلیل موجب شده است که احتمال حذف تیم ملی فوتبال از جام جهانی قوت بگیرد. خبری که موجب غافلگیری ایرانیان به ویژه طرفداران فوتبال شده است. در همین راستا حسن کامرانی‌فر، دبیر کل فدراسیون فوتبال ایران، در یک گفت‌و‌گوی تلویزیونی در ایران به طور غیرمستقیم به احتمال حذف تیم ملی فوتبال ایران از رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اشاره کرد.
او گفت: «مواردی درباره فدراسیون فوتبال مطرح شده است که می‌تواند در آینده به تیم ملی ما لطمه بزند. خواهش می‌کنم اگر مطلبی مطرح شده است، از این به بعد کمتر به آن بپردازیم.»
دبیر کل فدراسیون فوتبال ایران در واکنش به این موضوع که در پی بررسی ویژه کمیته اخلاق فدراسیون جهانی فوتبال، فیفا، احتمال کنار گذاشتن تیم ملی از جام جهانی قطر وجود دارد، گفت: «اشاره من هم مثل شما است. خواهشم از همه و از رسانه‌ها نیز این است که به موضوعاتی که نیاز نیست، نپردازیم و اجازه بدهیم حضورمان در جام جهانی تثبیت بشود.»
اما پشت پرده حذف احتمالی تیم ملی فوتبال ایران از سوی فیفا چیست؟‌ بر اساس تحقیقات دویچه‌وله فارسی، موضوع دخالت سیاست در امور فدراسیون فوتبال ایران در این زمینه مطرح شده است. موضوعی که باز هم به ماجرای همان جادوگر معروف باز می گردد.
یک منبع مطلع در گفت‌و‌گو با دویچه‌وله فارسی می‌گوید: «محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی، در تحولات اخیر فدراسیون فوتبال ایران و عزل عزیزی خادم، نقش دارد.»
او که نمی‌خواهد نامش فاش شود، ادامه می‌دهد: «میرشاد ماجدی از نزدیکان قالیباف است. قالیباف نیز به مصطفی آجرلو وصل است. به این خاطر قرار است که شرایط را برای انتخاب آجرلو به عنوان رئیس جدید فدراسیون فراهم کنند.»

این منبع آگاه همچنین تصریح می‌کند که عدم اجازه حضور تماشاگران زن در استادیوم‌های ایران در چارچوب دیدارهای باشگاهی و نیز ورود "گزینشی" زنان به ورزشگاه برای تماشای دیدارهای ملی نیز در محور بررسی فیفا پیرامون اتخاذ مجازات احتمالی برای فوتبال ملی ایران قرار گرفته است.
تیم ملی فوتبال ایران سه بازی پیش از پایان دیدارهای مقدماتی در قاره آسیا، زودهنگام به جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر صعود کرده است. این سومین راه‌یابی متوالی و در مجموع ششمین صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی است. مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از ۲۱ نوامبر تا ۱۸ دسامبر ۲۰۲۲ برگزار می‌شوند.آغوز در جدول