توفیدز: جزئیات دعوت بی سابقه خامنه ای از خاتمی

جزئیات دعوت بی سابقه خامنه ای از خاتمی به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

جزئیات دعوت بی سابقه خامنه ای از خاتمی

Join this channel to get access to perks:
https://www.youtube.com/channel/UCdzx4555tCT_oaqqW1hN_8g/join
-دو روز پس از آنکه علی خامنه‌ای تأکید کرد «انتخابات آینده بسیار مهم است و دشمن از همین حالا توپخانه خود را روشن کرده» جواد ظریف در یک نشست ۶ ساعته در کلاب‌هاوس به دفاع از عملکرد خود در روابط خارجی به ویژه مذاکرات اتمی پرداخت و روسیه را مانع اصلی بی‌نتیجه ماندن گفتگوها با غرب برای «احیای برجام» خواند.
-گروهی فعال شدن ظریف را «انتخاباتی» و راهکار نظام برای «علاج» بحران‌های داخلی با میدان دادن به اصلاح‌طلبان می‌دانند. به ویژه آنکه افراد معروف مدافع جریان اصلاحات شروع به تعریف و تمجید از ظریف کردند. در همین ارتباط صادق زیباکلام استاد علوم سیاسی در توییتی نوشت «ظریف به آمریکاستیزی که ایدئولوژی نظام است باور ندارد.» وی مواضع ظریف را با منافع ملّی همسو دانست.
– امیر مقدم روزنامه‌نگار و فعال سیاسی ساکن فرانسه در یک رشته توییت نوشت «بهم زدن بازی‌های کثیف حکومت و فریب مردم، حفظ دستاوردها مردم از دی۹۶ و تداوم تحریم انتخابات‌های نمایشی باید از مهمترین کارهای رسانه‌های اپوزیسیون در ماهای اینده باشد، نه انعکاس چرندیات در نقش روابط عمومی ظریف و شرکا و ستاد بازیافت اصلاحطلبان!»
-بهزاد مهرانی فعال سیاسی در توییتی نوشت «می‌خواهند با دم مسیحایی ظریف بر جسد اصلاح‌طلبی بدمند تا در‌ نهایت، نعش جمهوری‌ اسلامی را سر پا نگهدارند».
© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها