جمله عجیب و معنی دار دانلد ترامپ در مورد آینده خامنه ای

جمله عجیب و معنی دار دانلد ترامپ در مورد آینده خامنه ای به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

جمله عجیب و معنی دار دانلد ترامپ در مورد آینده خامنه ای

#ترامپ #بایدن #خامنه_ای #زن_زندگی_آزادی #اعتراضات_سراسری #ایران #mahsaamini #نه_به_جمهوری_اسلامی #شاهزاده_رضا_پهلوی

Join this channel to get access to perks:
https://www.youtube.com/channel/UCdzx4555tCT_oaqqW1hN_8g/join

بولتن‌های محرمانه فارس، خبرگزاری وابسته به سپاه، که توسط گروه هکری بلک‌ریوارد منتشر شده، شامل سرفصل‌های پرشماری است که جنبه‌های مختلف از مسائلی را که جمهوری اسلامی با آن درگیر شده، نمایان می‌کند.

آن‌طور که این گروه اعلام کرده، این بولتن‌ها با نظارت عباس درویش توانگر، قائم‌مقام خبرگزاری فارس، به‌صورت دوره‌ای تهیه و تحت عنوان «بولتن ویژه بیان» به دفتر حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران، ارسال شده‌ است.

در لابلای این خبرنامه‌های داخلی، موضوعی که به چشم می‌آید نگرانی‌ها و دلخوری‌های پرشمار رهبر جمهوری اسلامی و دغدغه‌های متعدد او است، در زمینه‌های کوچک و بزرگ، از مجمع تشخیص مصلحت گرفته تا علی‌اکبر رائفی‌پور، سخنران سرشناس تندرو نزدیک به حکومت.

مطالب زیر از بولتن‌های هک‌شده و متعلق به ۲۱ مهر، ۲۸ مهر، ۱۲ آبان، ۱۹ آبان، ۲۶ آبان و سوم آذر ۱۴۰۱ به‌دست آمده است.

در یکی از این بولتن‌های تازه‌تر از علی خامنه‌ای نقل شده که اخیرا گفته است: «اولا ما در حال جنگ هستیم. در این جنگ ابزار اصلی دشمن رسانه است. البته ما در این مورد کاستی‌های زیادی داریم. ثانیاً نظام سلطه با تمام ظرفیت خود وارد صحنه شده است اما رسانه‌های ما برای تبیین اوضاع غایب هستند. ثالثاً این اغتشاش به این زودی‌ها تمام نمی‌شود.»

«یک‌وقت خود را نبازید»

در بخش دیگری از این بولتن‌ها نقل شده است که علی خامنه‌ای در جلسه‌ای خصوصی که به‌تازگی با حسین اشتری، فرمانده نیروی انتظامی داشته، به او گفته است که «یکوقت خود را نبازید.»

او به حسین اشتری در این جلسه گفته است: «این فضایی که در میدان است قابل مدیریت است، یک‌وقت خود را نبازید. این فضا را می‌بینید به کارکنان زیرمجموعه‌تان بگویید ما مبارزه‌مان با سران استکبار است. روی انگیزه نیروهای مسلح تأکید بکنید و روی معیشتشان تأکید بکنید. این دو در دستور کار باشد.»

در بخش دیگری از این بولتن که به نیروی شبه‌نظامی بسیج می‌پردازد، به ایجاد «شبهات و ابهامات» میان «نیروهای انقلابی» پس از آغاز دور تازه اعتراضات اشاره شده و آمده «بسیاری از نیروهای انقلابی کف میدان نیز دچار شبهه و ابهام شده‌اند».

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.