حماسه آفرینی مردم ایران در روزی که علی کریمی با انتشار یک عکس شمشیر را برای آخوندها از رو بست

حماسه آفرینی مردم ایران در روزی که علی کریمی با انتشار یک عکس شمشیر را برای آخوندها از رو بست به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

حماسه آفرینی مردم ایران در روزی که علی کریمی با انتشار یک عکس شمشیر را برای آخوندها از رو بست

#زن_زندگی_آزادی #مهسا_امینی #اعتراضات_سراسری #ایران #خامنه_ای #نه_به_جمهوری_اسلامی #mahsaamini #شاهزاده_رضا_پهلوی #انقلاب #نه_به_جمهوری_اسلامی #علی_کریمی

Join this channel to get access to perks:
https://www.youtube.com/channel/UCdzx4555tCT_oaqqW1hN_8g/join

– مدیران ذوب آهن به همراه نماینده‌ای از وزارت کار امروز با حضور در میان کارگران اعتصاب‌کننده تلاش کردند آنها را به کار بازگردانند اما کارگران گفته‌اند اعتصاب خود را ادامه خواهند داد.
– دانشجویان نیز به اعتصاب خود ادامه داده‌اند و در ده‌ها دانشگاه کشور کلاس درس از سوی دانشجویان تحریم شده و تحصن و تجمعاتی برگزار شده است.
– در برخی شهرها مانند فولادشهر، شاهین شهر، قزوین، سقز، سنندج و کامیاران اکثر مغازه‌ها تعطیل و اعتصاب به صورت سراسری ادامه داشته است.
– رسانه‌های حکومتی بطور سازمانیافته و هماهنگ به انتشار گزارش‌هایی با محور باز بودن مغازه‌ها و عدم اعتصاب بازاریان منتشر می‌کنند اما باز هم مجبور می‌شوند به «نیمه‌تعطیل» بودن مغازه‌ها بپردازند.
– فراخوان اعتصابات و اعتراضات سراسری برای سه روز از سه‌شنبه ۲۴ تا پنجشنبه ۲۶ آبان اعلام شده و تا کنون نمایشی بی‌نظیر از ایستادگی و همبستگی مردم به نمایش گذاشته است.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط