حمایت بیسابقه فرانسه از بازگشت شاهزاده رضا پهلوی به ایران

حمایت بیسابقه فرانسه از بازگشت شاهزاده رضا پهلوی به ایران به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

حمایت بیسابقه فرانسه از بازگشت شاهزاده رضا پهلوی به ایران

#شاهزاده_رضا_پهلوی #شاهزاده #اعتراضات_سراسری #فرانسه

کاترین کولونا وزیر خارجه فرانسه که به اظهارنظرهای سنجیده اش در عرصه بین المللی و مواضع محتاطانه همیشگی معروف بوده، در اقدامی تعجب همگان را برانگیخت. او با حمیات آشکار از بازگشت شاهزاده رضا پهلوی به ایران، ابراهیم رئیسی را بدتین رئیس جمهرو جهان خواند. وی گفت که آقای رضا پهلوی با کنار گذاشتن اپوزیسیون و برآمدن در قامت رهبر ، موضوع همکاری و ائتلاف با بسیازی از گروه های اپوزیسیون را پیش کشید و شاهد این اتفاق هم هستیم. وی گفت که آقای رضاپهلوی با این برخورد به تلاش های چند ساله اپوزیسیون ایران معنا بخشید. وی گفت که شنیده ام حتی علی خامنه ای رهبر ج ا نیز پس از سخنان شاهزاده رضا پهلوی، با نام بردن از بازگشت سلطنت در فرانسه از بازگشت شاهنشاهی به این کشور ابراز نگرانی کرده است. وزیر امورخارجه فرانسه که ذر جمع دانشجویان علوم اجتماعی سخن می گفت، گفت که شاهزاده ایرانی با هوش و ذکاوت خاصی انتخاب میان جمهوری، شاهنشاهی ، یا هر دموکراسی دیگری را به مردم سپرده است ، او گفت که شاهزاده ایرانی می داند که طرفداران وفادار پهلوی همیشه طرفدار ایشان می مانند زیرا به او اعتماد دارند بنابراین با مطرح کردن دیدگاه جذب حداکثری و عدم تاکید بر بازگشت شاهنشاهی توانست همه گروه ها را با هم متحد کند و به این ترتیب یک نگرانی بزرگ برا ج ا ایجاد کند وی این را نشانه هوش و ذکاوت شاهزاده ایرانی خواند.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط