توفیدز: حمله شدید حمید فرخ نژاد به سران رژیم خامنه ای : نه دین دارید نه شرف

حمله شدید حمید فرخ نژاد به سران رژیم خامنه ای : نه دین دارید نه شرف به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

حمله شدید حمید فرخ نژاد به سران رژیم خامنه ای : نه دین دارید نه شرف

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

نیویورک تایمز هم در این مورد می نویسد که ایرانیان به زودی متوجه خواهند شد که با سیاست های احمقانه رژیم حاکم بر این کشور، چه بلای بدی بر سر کشورشان خواهد آمد.
این روزنامهمی نویسد که مشکل ایران نه تنها یک مشکل سیاسی و منطقه‌ای بلکه در مرتبه نخست یک مشکل اقتصادی و جهانی است. در این میان نهایتا، نه سیاست بین‌المللی بلکه اقتصاد جهانی نقش تعیین‌کننده را بازی خواهد کرد. گذشته از اینکه شرایط ناپایدار منطقه از سال‌ها قبل جیب کنسرن‌های اسلحه‌سازی و دلالان بازار سیاه جهانی را انباشته است، آیا کسی از خود می‌پرسد هنگامی که قیمت نفت بطور سرسام‌آور بالا می‌رود، چرا هیچ حرفی از اوپک در میان نیست؟ چرا آن گروه از کشورهای صادرکننده نفت که دوستان صمیمی غرب و آمریکا به شمار می‌روند و همواره در چشم‌انداز هر بحران سیاسی، قول می‌دهند تولیدات خود را بالا ببرند و دوستان خود را بدون انرژی نگذارند، در شرایط کنونی سکوت کرده‌اند؟!

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها