خامنه‌ای آخرین تاکتیک قبل از سقوط را رو کرد | نیاز باشد با جو بایدن دست هم خواهم داد

خامنه‌ای آخرین تاکتیک قبل از سقوط را رو کرد | نیاز باشد با جو بایدن دست هم خواهم داد به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

خامنه‌ای آخرین تاکتیک قبل از سقوط را رو کرد | نیاز باشد با جو بایدن دست هم خواهم داد

Join this channel to get access to perks:
https://www.youtube.com/channel/UCdzx4555tCT_oaqqW1hN_8g/join
سفر احتمالی علی باقری‌ کنی به نروژ برای برجام؛ سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: هرگاه منافع ما ایجاب ‌کند به جمهوری اسلامی پیام می‌دهیم
-منابع عربی گزارش دادند علی باقری‌ کنی معاون وزیر خارجه جمهوری اسلامی برای دیدار با مقامات اروپایی به اسلو پایتخت نروژ می‌رود. پایگاه خبری «امواج مدیا» که اخبار منطقه را پوشش می‌دهد درباره سفر باقری‌ کنی به نروژ می‌نویسد هیچ تأییدی مبنی بر موافقت وی برای سفر به اسلو وجود ندارد و مشخص نیست که آیا این دعوت مربوط به دیدارهای دوجانبه است یا جلساتی با همتایان وی از سه کشور اروپایی امضاکننده‌ی برجام خواهد بود.
– علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی اخیراً در دیدار با رئیس و اعضای سازمان انرژی اتمی جمهوری اسلامی از مواضع قبلی خود عقب‌نشینی کرد و گفت، «توافق عیبی ندارد اما زیرساخت‌های هسته‌ای دست نخورد.» برخی تحلیلگران معتقدند این اظهارات خامنه‌ای یک نرمش قهرمانانه‌‌ی دیگر و چراغ سبز به غربی‌ها برای معامله است.
-بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در نشست کمیته امنیت و سیاست خارجی پارلمان اسرائیل گفت که «ایران و امریکا به دنبال توافق کوچک هستند… بر اساس این توافق آنها درباره چیزهایی مثل آزادسازی پول‌های بلوکه شده و مبادله زندانیان در برابر توقف غنی‌سازی اورانیوم ایران در سطح بالا در حال گفتگو هستند».
– هنوز مشخص نیست طرفین بر سر «احیای برجام» مذاکره می‌کنند یا «توافق موقت». با اینهمه محمدجواد ظریف وزیر خارجه پیشین جمهوری اسلامی در دو دولت حسن روحانی اخیراً در نشست مجازی که در کلاب‌هاوس برگزار شد به دو نکته اشاره کرد: ۱) روسیه مانع اصلی بی‌نتیجه ماندن گفتگوها با غرب برای «احیای برجام» است و ۲) امکان رسیدن توافق بهتر از برجام وجود ندارد. او توضیح داد: «اگر برجام از بین برود، جانشین آن نمی‌تواند توافقی باشد که بعضی خواسته‌های دیگر غربی‌ها را در بر نداشته باشد.»

چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۲ برابر با ۱۴ ژوئن ۲۰۲۳

در شرایطی که مقامات جمهوری اسلامی و آمریکا هر دو مذاکره با یکدیگر را برای دستیابی به توافق را تأیید می‌کنند برخی منابع گزارش می‌دهند علی باقری‌ کنی معاون وزیر خارجه جمهوری اسلامی برای دیدار با مقامات اروپایی به اسلو پایتخت نروژ می‌رود.

علی باقری‌کنی نماینده جمهوری اسلامی در مذاکرات اتمی وین در مقابل هتل کوبورگ
هنوز جزئیات این سفر مشخص نیست اما وی روز دوشنبه ۲۲ خرداد بی‌سروصدا در ابوظبی پایتخت امارات با نمایندگان بریتانیا، فرانسه و آلمان دیدار کرد و خبر آن یک روز بعد رسانه‌ای شد.

پایگاه خبری «امواج مدیا» که اخبار منطقه را پوشش می‌دهد درباره سفر باقری‌کنی به نروژ می‌نویسد هیچ تأییدی مبنی بر موافقت وی برای سفر به اسلو وجود ندارد و مشخص نیست که آیا این دعوت مربوط به دیدارهای دوجانبه است یا جلساتی با همتایان وی از سه کشور اروپایی امضاکننده‌ی برجام خواهد بود.

یک منبع ارشد ایرانی به «امواج میدیا» گفت: «وقتی او با این سه کشور در ابوظبی ملاقات کرد، چرا باید به اسلو برود؟»

علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی اخیراً در دیدار با رئیس و اعضای سازمان انرژی اتمی جمهوری اسلامی از مواضع قبلی خود عقب‌نشینی کرد و گفت، «توافق عیبی ندارد اما زیرساخت‌های هسته‌ای دست نخورد.»

برخی تحلیلگران معتقدند این اظهارات خامنه‌ای یک نرمش قهرمانانه‌‌ی دیگر و چراغ سبز به غربی‌ها برای معامله است اما در همان سخنرانی نیز تأکید کرد «زیر بار حرف زور آژانس در مورد مسائل پادمانی» و خواسته‌های «بیشتر» نروید!
© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط