خامنه‌ای در مشهد و در باغ ملک‌آباد چه می‌کند؟ حقایقی عجیب از باغ مرموز خامنه ای در مشهد

خامنه‌ای در مشهد و در باغ ملک‌آباد چه می‌کند؟ حقایقی عجیب از باغ مرموز خامنه ای در مشهد به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

خامنه‌ای در مشهد و در باغ ملک‌آباد چه می‌کند؟ حقایقی عجیب از باغ مرموز خامنه ای در مشهد

Join this channel to get access to perks:
https://www.youtube.com/channel/UCdzx4555tCT_oaqqW1hN_8g/join

باغ ملک آباد مشهد، یکی از مراکز گردشگری مشهد واقع در شمال غربی شهر می باشد. این باغ در فاصله 12 کیلومتری از حرم امام رضا قرار دارد و به دلیل داشتن آب و هوای معتدل و منطقه ای زیبا و خوش آب و هوا، جذابیت زیادی برای بازدیدکنندگان دارد.

باغ ملک آباد مشهد در سال ۱۳۰۲ به دستور میرزا محمد اصفهانی، دیواندار وزیر سابق نیز در آن دوره و بنا به توصیه دخترش "ملک الشعرا" ساخته شد. این باغ به مساحت ۲۸ هکتار احاطه شده است و شامل باغ های گل، باغ های میوه، باغ های تالاری، باغ های زینتی، باغ های کودک، مراکز خدماتی و تفریحی و … می باشد.

در باغ ملک آباد مشهد می توانید از فضای سبز و آرامش بخش آن لذت ببرید و از برخی فعالیت های گردشگری مانند گردش در باغ، دیدن باغ های گل و میوه، دیدن چشم انداز طبیعی، دیدن تالارهای بزرگ و زیبا، بازدید از مراکز تفریحی و بازی های کودکانه و … بهره مند شوید.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط