خامنه ای از مهمترین اردیبهشت ماه تاریخ جمهوری اسلامی خبر داد!

خامنه ای از مهمترین اردیبهشت ماه تاریخ جمهوری اسلامی خبر داد! به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

خامنه ای از مهمترین اردیبهشت ماه تاریخ جمهوری اسلامی خبر داد!

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

…درود… ر ج ا، در 40 و جند سال گذشته از حاکمیت پر تنش خود ، بحران های بسیاری را ایجاد کرده و چالش های فراوانی را بر روی هم انبار کرده است، تا آنجا که به اعتقاد بسیاری از کارشناسان ، اکنون دیگر ساختار سیاسی و افتصادی کشور حتی تحمل یک فشار بیشتر را ندارد و در صورت بروز هر بحرانی، ساختار ج.ا به سادگی در هم می شکند. علی خامنه ای رهبر ر ج ا با علم به اینکه مردم هم دیگر تاب و توان تحمل سختی های یسشتر را ندارند، روز گذشته در سخنانی که از جهاتی شبیه سخنان چند ماه گذشته اش هم بود اذعان کرد که حالا [برای] ما هم اگر چنان چه سختی‌هایی هست، ان‌شاءالله تحمل این سختی‌ها ملت ایران را به اوج خواهد رساند، به قله خواهد رساند.»
این اظهارات در شرایطی بیان می‌شود که فشار اقتصادی ناشی از تحریم‌ها علیه برنامه هسته‌ای جمهوری اسلامی و افزایش مشکلات ناشی از همه گیری بیماری، مردم ایران را بیش از پیش در تنگنا قرار داده است.
آمارهای رسمی جمهوری اسلامی مبنی بر کاهش مصرف مواد غذایی اساسی از سوی شهروندان به دلیل گرانی و کوچک‌تر شدن روزانه سفره‌های خانواده‌ها و نیز افزایش میزان سرقت تائیدکننده این فشار فزاینده اقتصادی است.
اظهارات خامنه‌ای در شرایطی بیان شده که مقام‌های وزارت خارجه دولت ابراهیم رئیسی نیز پس از ماه‌ها ادامه بی قمر مذاکرات، دور تازه مذاکرات با غرب را در وین آغاز کرده‌اند و بر لغو تحریم‌های یک‌جانبه‌ای تاکید دارند که پس از خروج آمریکا از توافق برجام بر ایران اعمال شده است.
اما علی خامنه ای در بخشی دیگر از سخنان خود با وارونه جلوه دادن حقیقت و به جای اینکه از این صحبت کند که ج.ا چاره ای بجز توافق یا فروپاشی ندارد، گفت که ایالات متحده آمریکا به نفطه ای رسیده است که می داند باید با ما توافق کند. او در ادامه گفت که شاید با تلاش های تیم مذاکره کننده ماه پیش رو یعنی اردیبهشت مهمترین و تعیین کننده ترین اردیبهشت ماه تاریخ سربلند ج ا ببه قول او باشد. این سخنان علی خامنه ای در میان تحلیلگران این فرضیه را تقویت کرده است که گویا ج.ا بر سر دادن امتیازهای بسیار به قدرت های غربی به جمع بندی رسیده است و می تواند توافقی صورت بگیرد. در همین راستا رسانه های غربی اعلام کرده اند که وزیر خارجه عمان چند روز قبل پیام مهمی را از سوی آمریکا به جمهوری اسلامی ابلاغ کرده است.
به گزارش خبرنگاران غربی، تعدادی از نمایندگان انتصابی مجلس جمهوری اسلامی، ۲ روز پیش با ارسال نامه‌ای خطاب به ابراهیم رئیسی، موافقت خود را با هرگونه توافقی اعلام کرده اند. منابع حبری همچنین اعلام کردند، این نامه پس از آن منتشر شد که وزیر خارجه عمان در تماسی تلفنی با وزیر خارجه جمهوری اسلامی، پیام مهمی از سوی طرف آمریکایی را به حسین امیرعبداللهیان ابلاغ کرده است.
بدر‌ بن‌حمد البوسعیدی وزیر امورخارجه عمان در این تماس اعلام کرده است که آمریکا اعلام کرده که آخرین پیشنهاد که در آن نوشته شده که آمریکا حاضر نیست تا سپاه را از لیست گروه‌های خرابکار بین المللی خارج کند را می پذیزد. گفتنی است که جمهوری اسلامی تاکنون خبر این تماس تلفنی را رسانه‌ای نکرده است.
تلاش مسولار ر ج ا برای یک توافق هسته ای و خروج از بحران در حالی است که
….

مطالب مرتبط