خامنه ای امروز آینده ترسناکش را مقابل چشمانش دید | آخرین گزارش از خروش شبانه مردم تهران (سه شنبه)

خامنه ای امروز آینده ترسناکش را مقابل چشمانش دید | آخرین گزارش از خروش شبانه مردم تهران (سه شنبه) به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

خامنه ای امروز آینده ترسناکش را مقابل چشمانش دید | آخرین گزارش از خروش شبانه مردم تهران (سه شنبه)

#زن_زندگی_آزادی #اعتراضات_سراسری #مهسا_امینی #mahsaamini

ویدیوهای منتشر شده در رسانه‌های اجتماعی نشان می‌دهد اعتراضات سراسری ضد حکومتی در ایران امروز سه‌شنبه ۲۶ مهرماه ۱۴۰۱ نیز ادامه یافته و در بسیاری از دانشگاه‌های ایران دانشجویان به تحریم کلاس‌های درس و اقدامات اعتراضی همچون نافرمانی مدنی در برابر تفکیک جنسیتی در سالن‌های غذا خوری ادامه داده‌اند.

شورای صنفی دانشجویان کشور خبر داده است که دانشجویان دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد شیراز در همراهی با اعتراضات سراسری داتشجویان تجمع سکوت برگزار کرده و توسط رئیس دانشکده و برخورد مسئولین حراست دانشگاه تهدید شده‌اند.

این شورا همچنین نوشته است که ۱۲ دانشجو در این دانشگاه در این تجمع بازداشت شده‌اند.

دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی تهران نیز در همبستگی با اعتراضات سراسری دانشجویان و اعتراض به بازداشت‌های فراگیر در محوطه دانشگاه تحصن کردند.

گزارش‌های حاکی از آن است که دانشجویان دانشگاه خوارزمی تهران در ادامه مبارزه مدنی در برابر تفکیک جنسیتی در سالن غذاخوری ظروف غذای خود را به حیاط دانشگاه برده و دست به تحصن زدند.

بر اساس گزارش‌ها به دنبال این اقدام فروش ظرف یکبار مصرف توسط سالن غذاخوری دانشگاه متوقف شد. طی دو روز گذشته دانشجویان بدون توجه به قوانین تفکیک جنسیتی در کنار هم در سالن دانشگاه برای خوردن غذا حاضر شدند.

ویدیوهای منتشر شده از دانشکده حقوق دانشگاه علامه طباطبایی نشان می‌دهد که دانشجویان همزمان با حضور سخنگوی دولت ابراهیم رییسی در این دانشگاه دست به تجمع اعتراضی زده و با شعار «علف هرز تویی، زن آزاده منم» به صحبت‌های پیشین ابراهیم رییسی درخصوص معترضان ایران واکنش نشان دادند.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط