خامنه ای در جملاتی بیسابقه حسادتش نسبت به محمدرضا شاه پهلوی را علناً بر زبان آورد

خامنه ای در جملاتی بیسابقه حسادتش نسبت به محمدرضا شاه پهلوی را علناً بر زبان آورد به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

خامنه ای در جملاتی بیسابقه حسادتش نسبت به محمدرضا شاه پهلوی را علناً بر زبان آورد

#شاه #شاهزاده_رضا_پهلوی #خامنه_ای #اعتراضات_سراسری

– انقلابیون و نظام‌شان برای مغزشویی جامعه در همان ساعات و روزهای نخست پیروزی دست به کار شدند. گروهی افراطی با پشتوانه روحانیون ارشد برای تخریب نمادها و نشانه‌های پهلوی که ترکیبی از هویت ملّی و تاریخی بود تیشه و کلنگ به دست گرفتند و قصد ویرانی آثار آن دوران در تمام ابعاد را کردند.
– گام اول سیاست «محو پهلوی» خونین بود و با دادگاه‌های نمایشی و اعدام شروع شد؛ حذف و محو به عنوان یک سیاست غالب، خیلی زود در حوزه‌های مختلف آموزشی و فرهنگی و اقتصادی ریشه دواند تا نسل‌های آینده را که قرار بود انقلاب اسلامی متکی بر آنها باشد پرورش دهند.
– سال‌هاست که بخش مهمی از مردم خدمات پهلوی و چشم‌انداز آینده‌ای را که در چارچوب آن سیستم در دسترس بود با کارنامه‌ی سیاه جمهوری اسلامی و آنچه با خرابکاری، جنگ‌طلبی و فساد پیش روی کشور و مردم قرار دارد مقایسه می‌کنند.
– خطری که کارگزاران رژیم آن را بیش از هر زمان دیگری احساس می‌کنند آگاهی جامعه از این حقیقت است که خاندان پهلوی «ایرانساز» بود! جمهوری اسلامی ویرانگر است: با اعدام و جنگ شروع شد و تا امروز با سرکوب و گروگانگیری و تروریسم و سلطه‌جویی و جنگ‌افروزی و در نتیجه فساد و فلاکت اقتصادی ادامه یافته است! این دو را با هیچ ترفندی نمی‌توان در کنار هم گذاشت.
– حکومت اسلامی در ایران بیش از هر زمان دیگری سایه‌ی سنگین پهلوی‌ها را بر پیکر فرسوده و ناتوان خود احساس می‌کند به ویژه آنکه هیچ اطمینانی به ساختار و بدنه‌ی خود نیز ندارد: آیا آنها نیز این تفاوت‌ها را دریافته‌اند؟! آیا آنها نیز سود دین و دنیای خود را در عبور از جمهوری اسلامی و تکیه بر میراث پهلوی نمی‌بینند؟!

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.