خامنه ای در وضعیتی که کمتر دیده بودیم (عکس!)

خامنه ای در وضعیتی که کمتر دیده بودیم (عکس!) در مجله ویدیویی توفیدز. حاوی اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده.

جستجوی سایت

خامنه ای در وضعیتی که کمتر دیده بودیم (عکس!)

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

بحث عدم سلامت جسمانی و حتی روانی علی خامنه ای رهبر ج ا، بحث جدیدی نیست و هر از چندگاهیی انتشار یک فیلم یا مدرک جدید از او باعص می شود که گمانه زنی ها در مورد وضعیت جسمی و روانی خامنه ای در مقاطعی شدت بگیرد. این گمانه زنی ها بار دیگر با تیزبینی خبرنگار و دقت به تصاویر بازنشر شده توسط پایگاه اینتنرتی شخص علی خامنه ای شدت یافته.
اگر خاطرتان باشد چندی پیش هفته‌نامه شناخته‌شده آمریکایی نیوزویک در خبری مدعی شده است که خامنه‌ای رهبر ج.ا به دلیل وخامت وضعیت جسمانی، قدرت و اداره امور را به فرزندش منتقل کرده است! خبری که به سرعت در رسانه‌های خارجی و داخلی بازتاب پیدا کرد. و شما تصویر آن را مشاهده می کنید. بسیاری از رسانه‌ها به اعتبار نیوزویک این خبر را منتشر کردند. نیوزویک با بیش از ۸۰ سال سابقه، یکی از معتبرترین و قدیمی‌ترین نشریات آمریکایی است که بصورت هفتگی و به زبان‌های مختلف منتشر می‌شود. شمارگان این نشریه در زمان چاپ کاغذی آن که سال ۲۰۱۲ متوقف شد، به بیش از ۴ میلیون نسخه می‌رسید. و بعد از تایمز دومین هفته نامه پرمخاطب آ»ریکایی است.
این خبر همراه شد با انتشار تصاویری از کلیدی مرموز که در کنار صندلی خامنه ای نصب شده بود و در هنگام سخنرانی دست او آماده فشردن این کلید بر روی آن قرار داشت. پس از آ« نیز حدود دوماه پیش علی خامنه ای در تصویری که در حال سخنرانی در نحل سخنرانی تلویزینوی همیشگی اش پس از همه گیری بیماری بود، با یک لوله تنفسی یا یک سوند ادراری مشاهده شد. اتفاقی که موج شدید رسانه ای در پی داشت و پزشک خامنه ای مجبور به پاسخگویی شد و در رسانه ها حاضر شد و گفت که رهبر انقلاب به گفته او مانند هر انسان دیگری می تواند بیمار شود اما فشار علاقه مندان به ایشان موجب می شود که ما ایشان را در هر وضعیتی برای سخنرانی آماده کنیم که هوادارانشان نگران وضعیت جسمانی رهبرمان نشوند.

In this episode we talk about khamenei health condition.

In an interview with the Israeli newspaper The Jerusalem Post, General McMaster referred to the Iranian way of thinking and mentality, saying that the determining forces in the structure of the Islamic Republic were focused on the period after Khamenei’s death.
Herbert McMaster said that "the fundamentalist forces in the Iranian government are hardly looking for a replacement for Khamenei after taking over the presidency from the so-called moderate and ‘pragmatic’ forces."

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط
اپلیکیشن موبایل توفیدز
مطالب دیگر