خبری در دراه است ! رمزگشایی از دیدار عجیب قالیباف و آملی لاریجانی افتاد

خبری در دراه است ! رمزگشایی از دیدار عجیب قالیباف و آملی لاریجانی افتاد به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

خبری در دراه است ! رمزگشایی از دیدار عجیب قالیباف و آملی لاریجانی افتاد

#اعتراضات #آبادان #آبادان_تسلیت #لاریجانی #قالیباف

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

آورده‌اند کاروانی به حاکمی شکایت بردند که دو راهزن کاروان صد نفری ما را غارت کردند. حاکم با تعجب پرسید: چگونه صد نفر از عهده دو تن برنیامدند؟ پاسخ دادند آنها دو نفر بودند همراه، و ما صد نفر بودیم تنها. این حکایت را شاید بتوان حکایت"اپوزیسیون متفرق پیشین ایران و اتحادهای ار روی منافع سران ر ج ا دانست. اما این روزها که ورق بازی در حال برگشتن است و اپوزیسیون روز به روز متحدتر برای براندازی رژیم فاسد ج ا متحد می شود، سران ج.ا هم به کمک هم به تکاپو افتاده اند تا شاید بتوانند از این مهلکه عبور کنند.
در همین راستا روز گذشته خبری منتشر شد مبنی بر اینکه محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی به مجمع تشخیص مصلحت رفته و با صادقی آملی لاریجانی دیدار و گفتگو کرده است.
مرکز رسانه و روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام در آخرین ساعات شب با انتشار تصویر و خبر کوتاهی هدف از این نشست را "همکاری" مجلس و مجمع تشخیص مصلحت عنوان کرد. خبر دیدار این دو در حالی منتشر می‌شود که صادق آملی لاریجانی که در انتخابات اخیر ریاست جمهوری که به پیروزی ابراهیم رئیسی انجامید، به یکی از اعضای ناراضی شورای نگهبان تبدیل شده بود.
او از شهریور ۱۴۰۰ از عضویت در این شورای نگهبان استعفا داد و از آن پس حضور فعالی در رسانه‌های رسمی و رخدادهای سیاسی ایران نداشت. لاریجانی در جریان انتخابات ریاست‌ جمهوری سال ۱۴۰۰، به رد صلاحیت برادر کوچکترش علی لاریجانی توسط شورای نگهبان معترض بود و در نهایت حتی اعتبارنامه ریاست‌جمهوری ابراهیم رئیسی را امضا نکرد.از سوی دیگر انتشار تصاویر دیدار آقای قالیباف با صادق آملی لاریجانی هم در شرایط صورت می‌گیرد که اخیرا گمانه‌زنی‌هایی درباره اختلافات دولت و مجلس منتشر شده بود. همه این تنافض ها منجر به این شده است که گمانه زنی ها درمورد اتفاقی ویژه که در شرایط سیاسی کشور در حال رقم خوردن است بالا بگیرد.
سهند آذرنوش، خبرنگار سابق پارلمانی که اکنون در سوئد به سر می برد در این مورد می گوید که جبهه قالیباف-رئیسی در موضع ضعف بیسابقه ای قرار گرفته است! محمدباقر قالیباف پس از رسوایی قالیباف گیت یا همان سیسمونی گیت دیگر بعید است بتواند آزادی عمل گذشته را در صحنه سیاست داشته باشد و تمدید ریاست او بر مجلس نهایت امتیازی است که رژیم به قالیباف داد. از سوی دیگر ابراهیم رئیسی همانطور که انتظار میرفت با بی کفایتی تمام کشور و رژیم را به لبه پرتگاه سقوط رسانده است. از سوی دیگر پیشتر خبری منتشر شده بود که افشای ماجرای سیسمونی گیت، برنامه ای از سوی خانواده لاریجانی ها بوده و تنها هشداری به باندی که قالیباف و رئیسی را بر سر کار نشانده است. هشداری از سوی خانواده ی قدرتمند لاریجانی به سران ر ج ا که بگویند آن ها به این سادگی ها حذف شدنی نیستند.
آذرنوش خبرنگار پارلمانی می گوید که جنگ میان باند رئیسی – قالیباف و باند لاریجانی ها از آنجایی شروع شد که با قدرت گرفتن باند برادران لاریجانی، این باند در تهیه اسناد جاسوسی و اختلاس لاریجانی ها همکاری نزدیک داشتند فرآیندی که سرانجام به حذف موثت لاریجانی ها هم منجر شد اما همه دیدیم که لاریجانی ها هم بیکار ننشتند اما این دیدار فراتر از جنگ این دو باند یک پیام دیگر هم دارد. برای کسانی که پیگیر سیاست در ایران هستند این واضح است که وقتی دو طیف اینچنینی که می توانند در پشت پرده بنشینند و اسناد محرمانه فسادهایی که از یکدیگر جمع کرده اند را رد و بدل کنند و دست آخر هم به توافق باسیتند اما بجای این کار جلوی دوربین می روند و با گل و روبروس هم می نشینند، نشان از این دارد که چیزی فراتر از یک دیدار باندی در میان است. آذرنوش می گوید شما دثت کنید! هفته پیش شاهزاده رضا پهلوی در پیام خود به مردم ایران گفته بود که حالا که ظلم و ستم حاکمان ایران به اوج خود رسید، اتحاد مردم هم +بیشتر شده و از طرفی پس از دزدی های بیسابقه، اختلاف سران فاسد ج ا هم بایکدیگر بیش از همیشه است. و اکنون فرصت آن است که مردم ایران این غده سرطانی را با یک حرکت فهرمانانه برای همیشه از بین ببرند. او می گوید تاکید شاهزاده و تفرقه بین سران ر ج ا و همچنین تمام اخباری که این روزها میبینیم و میشنویم که نشان دخهنده این تفرقه است قطعا سران رژیم را به تکاپو انداخته تا هرچنتد نمایشی اما در کنا هم باسیتند و اول نظام فاسدشان را حفظ کنند و بعد بر سر منافع بیشتر چانه زنی کنند. حیالی خام که تنها دومینوی سفوط را سریع تر می کند.

مطالب مرتبط