خبر ترسناک و نگران کننده خبرگزاری آمریکایی بلومبرگ برای مردم ایران

خبر ترسناک و نگران کننده خبرگزاری آمریکایی بلومبرگ برای مردم ایران به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

خبر ترسناک و نگران کننده خبرگزاری آمریکایی بلومبرگ برای مردم ایران

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

درود بر شما… اگر اخبار گرانی آرد، نان، ماکارونی و بسیاری دیگر از مواد غذایی این روزها شما را نگران کرده است، شاید برای شما هم جالب باشد که گزارش تکان دهنده بلومبرگ در مورد آینده افتصادی ر ج ا را هم بشنوید تا ببنید که در صورت بقای رژیم بی کفایت علی خامنه ای ، باید منتظر چه سونامی مهلک اقتصادی در کشور باشیم . سونامی ای که به نوشته بلومبرگ می تواند تا 80 درصد مردم ایران را به زیر خط قفر ببرد.
ماجرا از این قرار است که بلومبرگ می گوید بودجه کنونی ایران بر مبنای فروش دو برابر نفت نسبت به آنچه اکنون فروش می رود و با قیمت پیشبینی شده 10 دلار بیشتر از قیمت کنونی بسته شده اما دو اتفاق مهم موجب کسر بودجه حدودا 50 درصدی دولت می شود و این به معنی یک زلزله اقتصادی و گرانی افسارگسیخته است. او اینکه روس ها قیمت را در بازار جهانی شکسته اند و دوم اینکه این شکست قیمت موجب می شود حتی فروش نفت ج.ا کمت هم بشود.

فروش نفت روسیه و برجام و قیمت دلار