خبر فوری: خیزش گسترده در شهرهای ایران و فرار یارِ غارِ خامنه ای

خبر فوری: خیزش گسترده در شهرهای ایران و فرار یارِ غارِ خامنه ای به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

خبر فوری: خیزش گسترده در شهرهای ایران و فرار یارِ غارِ خامنه ای

#ایران #مهسا_امینی #زن_زندگی_آزادی #خامنه_ای #mahsaamini #نه_به_جمهوری_اسلامی #شاهزاده_رضا_پهلوی #انقلاب

روز گذشته، انتشار یک خبر فضای رسانه ای را تحت تاثیر قرار داد. خبری که حتی بیش از پیش و تمام اتفاقات گذشته موجب ریزش در میان عوامل نزدیک به علی خامنه ای و عرزشی های نظام شد. خبری که نشان می دهد پیروزی مردم بیش از پیش نزدیک است و امید را به مبارزان آزادی و اننقلابیون تزریق کرد و همانثدر ترس و واهمه را در دلهای طرفداران، مزدوران و مواجب بگیران خامنه ای تقویت کرد. خبری که شاید اگر گشتی کوتاه در کانالهای خبری ، و گروه های ارزشی ها و اندک طرفداران رژیم بزنید، میبینید که چگونه آب سردی بر بدن اندک طرفداران رژیم ریخته است.
خبری که شاید اگر سال پیش مخابره می شد تا این اندازه اهمیت نداشت اما اکنون با کنارهم قرار دادن شواهد می توان فهمید که در داخل نظام اوضاع چثدر برهم ریخته است!
این خبر کوتاه بود:

متراژ زمین: ۶۴۵ متر دو نبش با ابعاد حدود ۲۰ در ۳۲ متر در محله زعفرانیه جنب کاخ سعدآباد قدمت بنا حدود۱۵ سال، ۵ کنتور برق سه فاز و ۳ کنتور آب. ملک جنوبی و شمالی است و دونبش می باشد. دیوارهای بلند و هیچ کس به حیات ملک مشرف نیست و در خط امنیتی ارتفاعی تا ۱۵ متر قرار دارد و مشرف به کاخ سعد آباد
مشخصات اعیان: حدود ۱۵۰۰ متر بنا در سه طبقه
دو طبقه اول و دوم دوبلکس هرطبقه ۳۸۰ متر مجهز به ۵۰ متر آشپزخانه ،۳۰۰ متر سالن و پذیرایی با سقف ۸ متر ارتفاع ۴ سوییت مستر در طبقه دوم و سالن پذیرایی مجلل در طبقه دوم وهمچنین طبقه سوم دارای دو واحد ۱۷۰متری با سونا و جکوزی داخل واحد ۳خوابه مستر با اسانسور شخصی:
دارای ۲۰۰متر مجموعه ورزشی استخر. دارای ۵ واحد پارکینگ و ۴ انباری و اتاق سرایداری و حیاط به مساحت ۲۵۰ متر و ابنما و…
طراحی و دکوراسیون داخلی بسیار زیبا و نیاز به بازسازی و یا تخریب ندارد.
قیمت ۱۸۰ ملیارد تومان
محسن اشرفی، خبرنگار مستقل در کنال تگلگرامی خود در رابطه با این آگهی ، به سراغ اهالی محل می رود و کاشف به عمل می آید که این ملک متعلق به یار غار علی خامنه ای است. شخصی که سال هاست مشاور امور بین‌الملل علی خامنه‌ای است و نزدیکان خامنه ای می گویند که او تنها کسی است که هر روز با خامنه ای دیدار می کند و بولتن های خبری را او برای خامنه ای می خواند. حتما تا حالا متوجه شده اید که از چه کسی صحبت می کنیم. علی اکبر ولایتی، مرد همه کاره و آ{ار فرانسه علی خامنه ای . اما
به نظر شما دلیل عجله ولایتی برای فروش خانه اش چیست؟؟!

Join this channel to get access to perks:
https://www.youtube.com/channel/UCdzx4555tCT_oaqqW1hN_8g/join

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.