خبر فوری و تکان دهنده از واشنگتن : آیا شاهزاده رضا پهلوی را در خاک ایران خواهیم دید؟

خبر فوری و تکان دهنده از واشنگتن : آیا شاهزاده رضا پهلوی را در خاک ایران خواهیم دید؟ به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

خبر فوری و تکان دهنده از واشنگتن : آیا شاهزاده رضا پهلوی را در خاک ایران خواهیم دید؟

@PahlaviReza
#نظام_ناکارآمد
#گرانی
#اعتراضات_مردمی
#اعتراضات_سراسری #دزفول #گرانی_افسارگسیخته #رئیسی_استعفا #رييسي #نان_قیمت_جان #نان_کوپنی #گرانی #شهرکرد

اما در میان انبوه اخبار مربوط به شجاعت مردم ایران در ایستادگی برابر ظلم دیکتاتور ر ج ا، یک خبر بیش از همه اخبار جلب توجه کرد و آن خبری است که واشنگتن پست پس از دیدار شاهزاده رضا پهلوی با نماینده جمهوری خواه ایالات متحده منتشر کرده است. واشنگتن پست نوشته است که مردم ایران لای دو تیغه قیچی قرار گرفته اند. یک تیغه بحران اقتصادی و دیگری ارتجاع مذهبی. این دو تیغه، هر کدام به نوعی خشم و خشونت را در جامعه شعله ور کرده اند. در چنین شرایطی به نوشته این نشریه در حالی که غرب هم در گیر بحران روسیه و اوکراین است سیاستمداران آمریکایی هم پس از دیدار های تعدد با نمایندگان مردم ایران همچون شاهزاده رضا پهلوی، در مورد تغییر در شرایط سیاسی خاورمیانه به همگرایی رسیده اند. واشنگتن پست به نقل از جیمز ترور می نویسد که ما نیازمند حضور که حکومت با ثبات و مدرن در خاورمیانه هستیم، و اکنون این شاهزاده رضا پهلوی است که می تواند همگرایی لازم برای چنین تغییر ری را ایجاد کند.
او گفته است که ایلات متحده در صورت خواست مردم ایران و موافقیت شاهزاده حاضر است که همگکاری لازم برای بازگشت شاهزاده رضا پهلوی به ایران در امنیت کامل را به عمل آورد. او البته تاکید کرده که شاهزاده هم در آ[رین دیدار خود با سناتورهای آ»ریکایی از این اقدام استقبال کرده و گفته است که سال هاست که منتظر چنین روزی است اما این فرصتی است که تنها یک بار به دست می آید و این برگ را نباید به سادگی بازی کرد ، ار این اقدام در زمان درست صورت بگیرد، کار رژیم اشغالگر ایران تمام است.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.