خشم مردم ایران از اظهارات توهین آمیز حسن نصرالله

خشم مردم ایران از اظهارات توهین آمیز حسن نصرالله به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

خشم مردم ایران از اظهارات توهین آمیز حسن نصرالله

In this episode we talk about the new talk around the election and the money and services and the groups that the money is going to them .

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

جمعی از اساتید و دانش‌آموختگان و دانشجویان مدرسه عالی و دانشگاه شهید مطهری در بیانیه‌ای، اعلام کردند "دانشگاه شهید مطهری و مدرسه عالی شهید مطهری بیش از ۴۰ سال است که خاستگاه دانشمندان و فرهیختگان، فقها و حقوقدانان و فلاسفه برجسته در کشور بوده است."
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، جمعی از اساتید و دانش‌آموختگان و دانشجویان مدرسه عالی و دانشگاه شهید مطهری در بیانیه‌ای در دفاع از ساحت علم و اخلاق، اعلام کردند حجت الاسلام دکتر رئیسی پس از طی تمام و کمال مراحل علمی، موفق به کسب مدرک دکترای حقوق خصوصی از این مرکز علمی وزین شده‌اند و البته صدها فارغ التحصیل دانشمند دیگر که در جای جای میهن اسلامی و خارج از کشور می‌درخشند، از ثمرات این دانشگاه نخبه‌پرور هستند.

بیشتر بخوانید
روایتی از جلسه دفاع از رساله دکترای آیت‌الله رئیسی+ فیلم

متن این بیانیه به شرح زیر است:

به استحضار ملت شریف ایران می رساند در کوران رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری 1400 و در اولین مناظره نامزدهای محترم مطالبی از سوی یکی از کاندیداها نسبت به مدرک تحصیلی حجت الاسلام و المسلمین دکتر رئیسی بیان شد؛ این که در مناظره تخصصی اقتصادی که قرار است برونداد آن تصمیم دقیق و انتخاب درست مخاطبان باشد، مطالبی از این دست اتهامات و داده های غیر واقعی بیان گردد خود یک نقیصه بزرگ است که باید در سطح قانونگذاری و هم از سوی رسانه ملی به آن پرداخته و با در نظر داشتن دیدگاه متخصصان و دلسوزان این کاستی را برطرف نمود تا رقابتی در تراز جمهوری اسلامی به نمایش درآید.

اما در خصوص مدرک تحصیلی حجت الاسلام و المسلمین دکتر رئیسی:

ما اساتید و دانش‌آموختگان مدرسه عالی و دانشگاه شهید مطهری بر خود لازم دانستیم نه در دفاع از یکی از نامزدهای ریاست جمهوری بلکه برای دفاع از ساحت علم و اخلاق و مطالبی راجع به یکی از دانش آموختگان برجسته دانشگاه شهید مطهری بیان کنیم بر اهالی علم و فرهنگ پوشیده نیست که دانشگاه شهید مطهری و مدرسه عالی شهید مطهری بیش از 40 سال است که خاستگاه دانشمندان و فرهیختگان، فقها و حقوقدانان و فلاسفه برجسته در کشور بوده و هست؛ به ویژه پس از انقلاب اسلامی که با امعان نظر ویژه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و نیز مقام معظم رهبری به عنوان یکی از بازوان نظام اسلامی در تربیت نیروی متخصص و آگاه جهت کمک به حرکت پرشتاب نظام جمهوری اسلامی شناخته می‌شود. تحصیل در این مرکز علمی جهت مراحل پذیرش و تحصیل دشوار و نظام آموزشی تلفیقی حوزوی و دانشگاهی و نگاه بین رشته‌ای و مسئله محور، آموزش‌های تخصصی تحت نظر اساتید برجسته و صاحب فضل حوزه و دانشگاه، سطح علمی بالا و تاثیرگذاری ویژه دانش آموختگان در عرصه‌های مختلف را در پی داشته است توفیقی است که تنها نصیب برجستگان علمی می‌گردد و حجت الاسلام دکتر رئیسی از جمله برجسته‌ترین آنان است که پس از طی تمام و کمال مراحل علمی، موفق به کسب مدرک دکترای حقوق خصوصی از این مرکز علمی وزین شده‌اند و البته صدها فارغ التحصیل دانشمند دیگر که در جای جای میهن اسلامی و خارج از کشور می‌درخشند، از ثمرات این دانشگاه نخبه‌پرور هستند.

توصیه مشتاقانه به نامزدهای محترم ریاست جمهوری

برادران عزیز؛ مردم صبور و انقلابی این کشور بزرگ دین خود را ادا کرده‌اند. در همه میدان‌های سختی که نظام از آنها سربلند بیرون آمده محور و عنصر اصلی تلاش و مجاهدت دین مدارانه این مردم بوده است؛ امروز این ولی نعمتان به نظاره نشسته‌اند تا ایده‌ها و برنامه های شما را برای حل چالش‌ها و مشکلات شان ببینند و بررسی کنند؛ این میدان، میدان رقابت برای خدمت بیشتر است نه سیاه‌نمایی و ناامید سازی و اتهام‌زنی!

بنابراین شایسته است آنگونه که در ابتدای انقلاب در کنار یکدیگر و مجاهدانه خدمت می‌کردید، امروز هم مجاهدانه و دلسوزانه و خدای ناکرده طمع ورزانه به این جایگاه بنگرید و آن کاری را انجام دهید که مورد رضای خداوند متعال است.

با آرزوی توفیقات روز افزون برای مقام عظمای ولایت و ملت شریف ایران اسلامی.

مطالب مرتبط