جستجوی سایت

خواهر خامنه ای برادرش را به افشاگری بزرگ تهدید کرد

مجله ویدیویی توفیدز. مجله اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

جدای از برادران علی خامنه ای که او با آ« ها روابط پر فراز و نشیبی داشته، همواره او با خواهران خود و برخی فرزندان آن ها دچار درگیری های جدی بوده، برخی به افشاگری هایی علیه خامنه ای دست زده اند که آثار مخرب آن ها برای او همچنان باقی است. اکنون روز گذشته خبر رسیده که فریده مراد خانی که در همایش گرامیداشت زادروز و خدمات شهبانو فرح پهلوی که پنجشنبه ۲۲ مهرماه سال گذشته به صورت آنلاین و با حضور شهبانو برگزار شد، با خواندن دلنوشته‌ای خطاب به خانم فرح پهلوی گفته بود که «تو خواهی آمد و نور و مهر و عشق خواهی آورد.»
از آ« پس بود که اختلافات علنی خانواده او با خامنه ای آشکار تر شد و چندین بار نیروهای امنیتی در منزل او و نزدیکانش حاضر شدند.
علی مرادخانی، که به «شیخ علی تهرانی» شهرت دارد، همسر بدری حسینی (خامنه‌ای) – خواهر رهبر جمهوری اسلامی – است. او ۹۵ ساله و از روحانیان مخالف جمهوری اسلامی است که در حین جنگ ایران و عراق در بغداد ساکن بود و به طور علنی علیه جمهوری اسلامی موضع‌گیری می‌کرد. شیخ علی تهرانی سال ۱۳۷۴ به تهران بازگشت و به ۲۰ سال زندان محکوم شد، اما در سال ۸۴ از زندان آزاد شد و پس از آن اظهارنظر و یا فعالیت سیاسی نکرد.
فریده مرادخانی فرزند او و فعال حقوق بشر ساکن ایران و خواهرزاده رهبر جمهوری اسلامی، ۲۲ مهر ماه با حضور آنلاین در مراسم بزرگداشت هشتاد و سومین زادروز شهبانو فرح پهلوی که از سوی حزب مشروطه برگزار شد، شعری درباره او و ایران خواند که احساسات شهبانو و حاضران در جلسه را برانگیخت.
خواهر تنی خامنه‌ای بدری حسینی نام دارد که همسر شیخ علی تهرانی از روحانیون معروف مشهد است. علی تهرانی بعد از پیروزی شورشیان در ۱۳۵۷ به یکی از منتقدان حکومت جمهوری اسلامی تبدیل شد. او سپس در اوایل جنگ ایران و عراق به بغداد رفت و شروع به موضع‌گیری علنی علیه جمهوری اسلامی کرد.
حالا اما پس از شیخ علی تهرانی، فرزند او باز هم برای علی خامنه ای مشکل ساز شده است . خواهرزاده رهبر جمهوری اسلامی درباره وضعیت پرونده بازداشت خواهرش، فریده مرادخانی، می‌گوید مقامات به خانواده او هشدار داده‌اند که «سر و صدا» نکنند، چرا که به گفته او می‌ترسند مادرش «مطالبی را که می‌داند بیان کند.» البته این ترس آ« ها بی دلیل نیست و فریده تمام اسنادی را که آن ها از افشایش می ترسند در اختیار کسانی که خودش از آن ها مطمئن بوده گذاشته اسن.
حسین اعتمادپور کارمند سایق اطلاعات سپاه می گوید که شخصیت خانم مرادخانی که سوژه خاص و غیر قابل کنترل برای ماموران امنیتی است. او می گوید که تعریف و تمجید او از فرح پهلوی، همه معادلات را برهم ریخت به طوری که شنیده است پس از این اتفاق علی خامنه ای بسیار خشمگین شده و حتی دستور حذف فیزیکی او را هم صادر کرده است که به توصیه مثامات امنیتی این اتفاق نیافتاده است.
محمود مرادخانی، برادر فریده مرادخانی فعال مدنی است که در تاریخ ۲۳ دی ماه در نزدیکی خانه‌اش در تهران توسط ماموران امنیتی بازداشت شد. آقای مرادخانی که ساکن پاریس است، چهارشنبه ۱۳ بهمن در گفت‌وگو با بخش فارسی صدای آمریکا تأکید کرد: «از نهاد اطلاعات سپاه تماس گرفتند و البته به صورت مشخص گفته‌اند که سر و صدای زیاد نکنید.»
محمود مرادخانی تصریح کرد: «می‌ترسند که مادر من هم صحبتی بکند و مطالبی که می‌داند را بیان کند که برای رژیم و برای شخص علی خامنه‌ای بسیار سخت خواهد شد.»
او با تأکید بر این که مادرش «از سال ۸۸ تمام تماس‌هایش را با برادرش [علی خامنه‌ای] قطع کرد و مخالف جدی این رژیم شد»، اضافه کرد که البته او «همیشه همراه پدرم» با جمهوری اسلامی مخالف بود.
جالا روز گذشته محمود مرادخانی، برادر فریده مرادخانی که خواهرزاده علی خامنه‌ای است با انتشار اطلاعیه‌ای از آزادی خواهرش پس از ۴ ماه حبس انفرادی در زندان اوین خبر داد.
آقای مرادخانی در این بیانیه که روز شنبه ۱۰ اردیبهشت منتشر کرده نوشته است که خواهرش با وثيقه ده ميليارد تومانی تا برگزاری دادگاه و همچنين با حکم ممنوعيت فعاليت، ارتباط و خروج از تهران، آزاد شده است.
محمود مرادخانی زندانی شدن خواهرش را ظالمانه خوانده و نوشته است که هدف جمهوری اسلامی از توسل به سرکوب و اختناق، افزایش طول عمر خود است.
آقای مرادخانی در پایان اطلاعیه خود تاکید کرده که ضربه زدن به اين نظام در جهت براندازی آن، حق مسلم هر انسان و هر ايرانی است.
فریده مرادخانی، فعال حقوق بشر و خواهرزاده علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، در روز پنجشنبه ۲۳ دیماه ۱۴۰۰ و در مسیر بازگشت به منزل توسط ماموران وزارت اطلاعات تهران دستگیر شد.
خانم مرادخانی یک روز بعد از بازداشت، در تماس با خانواده از انتقال به بازداشتگاه وزارت اطلاعات موسوم به بند ۲۰۹ زندان اوین خبر داده بود.
مقامات دستگاه قضایی جمهوری اسلامی درباره دلایل بازداشت فریده مرادخانی سکوت کرده‌اند اما گمانه‌زنی‌هایی درباره ارتباط این بازداشت با حضور خانم مرادخانی در مراسم بزرگداشت خدمات فرح‌ پهلوی، که در زادروز او برگزار شد، مطرح شده است.
فریده مرادخانی در همایش گرامیداشت زادروز و خدمات فرح پهلوی که پنجشنبه ۲۲ مهرماه سال گذشته به صورت آنلاین و با حضور فرح پهلوی برگزار شد، با خواندن دلنوشته‌ای خطاب به خانم فرح پهلوی گفته بود که «تو خواهی آمد و نور و مهر و عشق خواهی آورد.»

گفتنی است که علی خامنه‌ای سه برادر و یک خواهر تنی و سه خواهر ناتنی دارد. علی خامنه‌ای، خود، پسر دوم خانواد

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها