خوش اشتهایی عجیب ساپینتو؛ درخواست خرید سردارِ ۶۰۰ میلیاردی برای استقلال!

خوش اشتهایی عجیب ساپینتو؛ درخواست خرید سردارِ ۶۰۰ میلیاردی برای استقلال! به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

خوش اشتهایی عجیب ساپینتو؛ درخواست خرید سردارِ ۶۰۰ میلیاردی برای استقلال!

سلام به همراهان همیشگی روزنامه سرخابی؛ امروز دوشنبه بیست و چهارم بهمن ماه، در هفتصد و سی و چهارمین شماره، خبرهای داغ فوتبال ایران طی ۲۴ ساعت گذشته رو با هم مرور می‌کنیم.

خوش اشتهایی عجیب ساپینتو
درخواست خرید سردارِ ۶۰۰ میلیاردی برای استقلال!

«خبر ورزشی» مدعی شد که ریکاردو ساپینتو همچنان به خرید سردار آزمون مهاجم باشگاه لورکوزن امیدوار است و تلاش می‌کند مدیران این باشگاه را برای جذب او در پایان فصل متقاعد کند. با این حال قیمت سردار آزمون در سایت ترانسفر مارکت چیزی نزدیک به ۱۲ میلیون یورو و معادل ۶۰۰ میلیارد است که کار انتقال این بازیکن ۲۸ ساله را سخت می‌کند.

چک باشگاه پرسپولیس برگشت خورد

باشگاه پرسپولیس که دو ماه پیش به‌خاطر بدهی سنگین به هتل آزادی، مجبور شده بود یک چک بنویسد، هفته گذشته نتوانست این چک را پاس کند تا این هتل روز گذشته با خواهش و تمنا، میزبان سرخ‌پوشان باشد! با توجه به مشکلات مالی‌ای که باشگاه پرسپولیس در چند هفته اخیر دچار آن شده، مشخص بود که این باشگاه نمی‌تواند این چک را پاس کند و در‌حال‌حاضر هم مسئولان باشگاه پرسپولیس از مدیریت هتل خواسته‌اند که چند روزی به آنها مهلت دهند.

پشت پرده تاخیر در شکایت از لوکادیا

باشگاه پرسپولیس برای شکایت از لوکادیا ۷۵ روز زمان از دست داده که در نوع خود قابل بررسی است. «محمد محمدی» معاون باشگاه پرسپولیس در مصاحبه اخیرش گفت که سرخ‌ها به وقتش از لوکادیا شکایت خواهند کرد. اصل ماجرا از این قرار است که باشگاه مستندات لازم را علیه لوکادیا آماده و به دنبال این‌ست که ستاره هلندی تیم جدیدش را مشخص کند تا بعد از پرونده شکایت از لوکادیا را به جریان بیاندازد. اما لوکادیا هنوز با باشگاهی قرارداد نبسته و ترجیح داده بدون تیم بماند!

اعتراض تراکتور به حکم کمیته انضباطی

باشگاه تراکتور نسبت به محرومیت سه جلسه‌ای «هادی محمدی» و همچنین زمان ابلاغ این حکم، اعتراض کرد و طی یک بیانیه نوشت: «ابلاغ حکم محرومیت سه جلسه‌ای هادی محمدی در آستانه بازی با آلومینیوم اراک، به دلیل اعتراض در بازی‌ای که یک ماه قبل انجام شده؛ یکی دیگر از اتفاقات نادر، شبهه‌برانگیز و عجیب فوتبال کشورمان است.»

تمجید سرمربی پورتو از مهدی طارمی

سرمربی تیم فوتبال پورتو از مهاجم ایرانی تیم خود باوجود اینکه در دیدار مقابل اسپورتینگ لیسبون گلزنی نکرد، لب به تمجید گشود. «سرجیو کونسئساو» در همین رابطه گفت: «طارمی سخت کار می‌کند و این توانایی را دارد که مشکلات یک بازی را حل کند. او بخشی از تیم است.»

مارو حتما در اینستاگرام دنبال کنید 📺🔥
Instagram.com/Sorkhabi.TV1
سرخابی یعنی بی نظیر ترین کانال فوتبالی ایران 👀 ؛ هم کل کل، هم پخش زنده ⚽️👇🏻
https://bit.ly/Sorkhabi-
کانال تلگرامی سرخابی 🌏
Telegram.me/Sorkhabiitv

مطالب مرتبط