خیزش جانانه گروهی از آخوندهای قم علیه خامنه ای

خیزش جانانه گروهی از آخوندهای قم علیه خامنه ای به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

خیزش جانانه گروهی از آخوندهای قم علیه خامنه ای

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

در حالی که مدت هاست که دستگاه تبلیغاتی ر ج ا دم از بهبود اوضاع می زند و در ادبیات سران رژیم ج.ا ثدرت اول منطقه است و گرانی ها رو به اتمام. به نظر می رسد که کمبود منابع مالی رژیم منجر به نارضایتی حتی آن دسته از آخوندهایی شده است که از سفره دزدی ها و اختلاس ها دستشان دورتر بوده و کمتر بهره برده اند. در حالی که راهپیمایی روز قدس امسال به شکلی خجالت آور برای رژیم با حضور حداقلی مردم ایران شد، این بار یک اتفاق جالب در حاشیه این راهپیمایی در شهر قم توجه ها را به خود جلب کرد. گروهی از طلاب حوزه به اصطلاح علمیه قم که گویا از گرانی ها به سطوح آ»ده بودند در روزی که قرار بود رژیم نمایش ضد برگزار کند با حمل پلاکاردهایی با مضامین اعتراض به گرانی و اعتراض به ابراهیم رئیسی عملا موجب فضای متشنج در این راهپیمایی شدند. آخوند محسن قربانی که سخنگوی این جمع بود در بیانیه ای که برای جمعیت معترض خواند سعی داشت که با استفاده از ادبیات خود رژیم اعتراض خود را بیان کند تا یه نوعی کمترین خطر متوجهش شود او گفت که اگر ما می خواهیم اسرائیل را سر جایش بنشانیم، اول باید بتوانیم شکم خود را سیر کنیم. او در ادامه گفت که رئیسی در نمایشات تبلیغاتی انتخابات ریاست‌جمهوری و پس از تحویل‌گیری دولت از حسن روحانی، مدعی بود اقتصاد کشور را رو به راه می‌کند و معیشت مردم را بهبود می‌بخشد. اما اکنون پس از گذشت حدود ۹ماه، تو خالی بودن وعده‌ها و شیادی او و اعضای دولتش کاملاً برای مردم روشن شده است.
البته این اعتراضات در حالی شکل گرفته که برخی آن را نمایشی دانسته اند اما مساله مهم این است که حتی اگر نمایشی در کار باشد نشان دهنده استیصال حکومت از کنترل اوضاع است که مجبور می شود دست به چنین نمایش و خودزنی خطرناکی برای خود بزند.

در قسمت پایانی بیانیه ای که این طلبه حوزه در قم حواند آمده بود که ما دیگر تحمل نداریم اوضاع معیشتی ما مانند بقیه مردم خراب است و مردم هم فکر می کنند که پول ها در جیب ما است . در حالی که پول ها در جیب آن هایی است که سفرهای ترکیه و ایتالیا می روند و یا نشسته اند و از شام و ناهار می پرسند.

قالیباف رئیسی خامنه ای سیسمونی

مطالب مرتبط