داستان حیرت انگیز دختران پوتین : کاترینا و ماریا و ارتباط آن با تحریم مجتبی خامنه ای

داستان حیرت انگیز دختران پوتین : کاترینا و ماریا و ارتباط آن با تحریم مجتبی خامنه ای به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

داستان حیرت انگیز دختران پوتین : کاترینا و ماریا و ارتباط آن با تحریم مجتبی خامنه ای

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

کاترینا و ماریا ، دو دختر مرموز ولادیمیر پوتین هستند. دو شخصیت مرموز که در انظار عمومی دیده نمی شوند و
نه پوتین و نه 2 دختر او هرگز تایید نکرده اند که نسبتی با یکدیگر دارند…پوتین پیشتر اعلام کرده بنا به ملاحظات امنیتی، نام و مشخصات اعضای خانواده اش را اعلام نمی کند.
حالا آخرین دور تحریم‌های ایالات متحده علیه روسیه بار دیگر به زندگی خانوادگی "ولادیمیر پوتین"، رییس‌ فدراسیون روسیه پرداخته است و از دو هدف جدید پرده برداری کرده است: "کاترینا و ماریا"، دختران ارشد او.
به گزارش وب سایت شبکه خبری الجزیره
برخلاف تسلط پوتین بر سیاست روسیه، او به ندرت در مورد خانواده خود صحبت می کند و اطلاعات کمی در مورد زندگی شخصی یا فرزندان او وجود دارد.
کاترینا و ماریا هرگز به صورت علنی تایید نکرده اند که رهبر روسیه پدر آنهاست. ازدواج پوتین با مادرشان "لیودمیلا"، که زمانی جزو خدمه شرکت هواپیمای ملی "ایروفلوت" روسیه بود، در سال 2013 با طلاق به پایان رسید.
ایالات متحده می گوید که "کاترینا تیخونوا"35 ساله، یک مدیر فنی است که در حوزه صنایع دفاعی روسیه فعالیت دارد. خواهر 36 ساله او" ماریا ورونتسوا" نیز برنامه‌هایی را رهبری می‌کند که با بودجه دولتی میلیاردها دلار از کرملین برای تحقیقات ژنتیک دریافت کرده‌اند و پوتین شخصا روی این برنامه نظارت دارد.
این ادعای منابع آمریکایی است که همزمان با اعلام تحریم واشنگتن بر دختران پوتین مطرح شده است.
یک مقام ارشد آمریکایی گفت واشنگتن معتقد است "دارایی های پوتین نزد اعضای خانواده او پنهان است."
اما دختران ولادیمیر پوتین همچون خود او داستان مرموزی دارند و مردم روسیه شایعات بسیاری را در مورد فرزندان ولادیمیر پوتین مطرح می کنند.
بر اساس وب سایت کرملین، ماریا در سال 1985 و کاترینا یک سال بعد پس از نقل مکان خانواده پوتین به شهر "درسدن" آلمان، جایی که پوتین به عنوان افسر سابق سازمان اطلاعاتی شوروی سابق (KGB ) مشغول به کار بود، متولد شه اند.
"فیونا هیل و کلیفورد گدی"، نویسندگان مشترک کتاب "پوتین کیست؟" در زندگی نامه سال 2015 خود از رییس فدراسیون روسیه خاطرنشان می کنند که "اطلاعات شخصی برای چنین شخصیت عمومی برجسته ای بسیار اندک است. به عنوان مثال، همسر، دختران و سایر اعضای خانواده او به‌طور آشکار در فضای عمومی غایب هستند."
گفته می شود که پوتین 3 فرزند دیگر هم دارد که حتی کاترینا و ماریا هم از محل زندگی آن ها خبر ندارند و چندی پیش برخی رسانه های روس نوشته بودند که یه فرزند دیگر از مادی دیگر هستند و ولادیمیر پوتین رابطه بسیار نزدیکی با یکی از آن ها که تنها فرزند پسر اوست دارد، اما برای حفظ امنیت او هرگز هویت او را افشا نکرده است.
کاترینا (دختر دوم پوتین) بیش از همه – – به عنوان یک رقصنده آکروباتیک "راک اند رول" شناخته می شود که در ویدیوها او در حال اجرای برنامه در مسابقات بزرگ بین المللی دیده می شود.
اما تحقیقات خبرگزاری رویترز در سال 2015، او را ازمنظری متفاوت نشان داد و ارتباطات و نفوذ او در میان پرنفوذان سیاسی مسکو را برجسته کرد.

پسکوف گفت: "رییس‌ فدراسیون روسیه هیچ دارایی دیگری جز دارایی‌هایی که اعلام کرده است، ندارد."
پوتین در یک کنفرانس مطبوعاتی در سال 2019 از پاسخ مستقیم به سوالی در مورد نفوذ رو به رشد تجاری دخترانش و روابط آنها با دولت خودداری کرد. او از "ورونتسوا و تیخونوا" به عنوان "زن" یاد کرد و هرگز آنها را به عنوان فرزندان خود نپذیرفت.
پوتین چند سال پیش در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: من به آنها افتخار می کنم..آنها به تحصیل ادامه می دهند و کار می کنند."
او افزود:" آنها در هیچ فعالیت تجاری و سیاسی دخالتی ندارند. و آنها سعی می کنند راه خود را بروند."
دیکتاتور روسیه همچنین در مصاحبه ای در سال 2020 گفته بود که به دلیل "نگرانی های امنیتی" نمی خواهد هیچ اطلاعاتی در مورد خانواده خود را به اشتراک بگذارد. او همچنین فاش کرده بود که نوه دارد، اما هرگز در مورد تعداد نوه هایش صحبتی نکرده است
گروه ناوالنی همچنین خواستار تحریم "آلینا کاباوا" ژیمناست کار سابق و نماینده پارلمان است که به گفته آنها همسر دوم پوتین و مادر دو فرزند کوچک اوست. او همچنین ریاست گروه رسانه ملی، بزرگترین گروه رسانه ای روسیه را بر عهده دارد.
نشنال اینترست در گزارشی در مورد خانواده پوتین ، ثروت آن ها و فعالیت ها و نفوذ آن ها در پشت پرده نوشته بود که این اتفاقی مرسوم در رژیم های توتالیته و خود کامه است که خانواده آن ها قدرت سیاسی و اقتصادی را در دست می گیرند و از طرفی به دلیل ملاحظات امنیتی در پس پرده پنهان می شوند. این نشریه نوشته بود که برای مثال همه هانواده روسای جمهور یا نخست وزیرها در کشورهایی همچون آمریکا، انگلیس ، کانادا و بسیاری کشورهای آزاد را می شناسند ، اما کسی از خانواده دیکتاتورهای روسیه، ایران، کره شمالی، سوریه و کشورهای مشابه خبری ندارد.این نشریه به شباهت فرزندان علی خامنه ای با فرزندان پوتین در عملکرد اقتصادی و سیاسی هم اشاره کرده است و نوشته است که برای مثال مجتبی خامنه ای فرزند پر نفوذ رهبر ج.ا همچون فرزندان ولادیمیر پوتین فعالیت های سیاسی و اقتصادی گسترده ای دارد. به گزارش نشنال اینترست، در تمامی سال‌های رهبری علی خامنه‌ای، موضوع جانشینی او از مهم‌ترین و حساس‌ترین موضوعات مطرح شده در ایران بوده و تا کنون نام افراد مختلفی برای جانشینی او مطرح شده که همه آنها به جز یک نفر، به مرگ طبیعی یا غیرطبیعی جان خود را از دست داده‌اند و آن یک نفر که هنوز در پس پرده قدرت دارد کسی نیست جز سید مجتبی خامنه‌ای

مطالب مرتبط