داستان عاشقانه شاه اسماعیل صفوی و گلزار

داستان عاشقانه شاه اسماعیل صفوی و گلزار به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

داستان عاشقانه شاه اسماعیل صفوی و گلزار

حمایت مالی اختیاری از کانال دیپ استوریز
https://www.patreon.com/deeppodcastiran
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
شاه اسماعیل و گلزار
درباره صفویه
پیش از پرداختن به داستان شاه اسماعیل و گلزار بهتره یک شناختی از بانی و بنیانگذار سلسله صفویه داشته باشیم. یعنی شاه اسماعیل صفوی. البته در مورد شاه اسماعیل و سلسله صفویه بعد ها به طور کامل در دیپ پادکست صحبت خواهیم کرد.
صفویه یکی از سلسله پادشاهی های تاریخ ایران بود که در سال 1722 میلادی توسط شاه اسماعیل صفوی، تاسیس شد.
بعد از سقوط ایرانشهر ساسانیان توسط اعراب، ما هیچ حکومت سیاسی واحدی در ایران نداشتیم و اکثر نقاط مختلف ایران به صورت ملوک الطوایفی اداره میشد و یا ایران به اشغال نیروهای بیگانه در میومد. شاه اسماعیل تونست با نیروی فکر و قدرت نظامی این حکومت های ملوک الطوایفی رو از بین ببره و یک حکومت واحد بوجود بیاره. بدین ترتیب بعد از قرن ها طوایف ایرانی با هم متحد شدند و یک حکومت منسجم بوجود اومد.
زندگی شاه اسماعیل فراز و نشیب های فراوانی داشته و در مورد شاه اسماعیل داستانهای بسیار زیادی گفته شده. یکی از معروفترین هاش داستانیه عاشقانه در مورد عشق شاه اسماعیل به یک دختر جوان و زیبا به اسمِ گلزار و داستان هایی که در جریان این عشق رخ میده.

___________________________________________________________________________________
اگر طراح هر کدام از طرح‌های استفاده شده در این ویدئو رو میشناسید یا خودتون طراح آثار هستید، به ما ایمیل بزنید تا اسمتون رو به عنوان طراح اعلام کنیم.
If you own any of the arts that we used in this video, or you know the artist of any of them, please contact us via email to give you the credit.
[email protected]
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

مطالب مرتبط