داستان «گذر سیاوش از آتش» – داستانهای شاهنامه فردوسی – قسمت چهاردم

داستان «گذر سیاوش از آتش» – داستانهای شاهنامه فردوسی – قسمت چهاردم به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

داستان «گذر سیاوش از آتش» – داستانهای شاهنامه فردوسی – قسمت چهاردم

لینک داستان جنگ هاماوران:

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
دوستان در این ویدیو باز هم به داستانهای شاهنامه فردوسی میپردازیم نا در مجموعه دیپ استوریز داستانهای شاهنامه فردوسی را به طور مرتب و شماره گذاری شده به پیش میبریم اگر به داستان های شاهنامه فردوسی علاقه دارید میتوانید این کانال را سابسکرایب کنید تا تمامی داستانهای شاهنامه فردوسی را مشاهده کنید. داستانهای شاهنامه فردوسی از داستانهای کهن در ادبیات فارسی هستند و نه فقط در ادبیات پارسی که بلکه در تاریخ ایران نیز یک شاهکار به حساب می آید ما داستانهای شاهنامه را ادامه دادی و در این ویدیو از داستنهای شاهنامه فردوسی رسیدیم به داستان (گذر سیاوش از آتش) داستان «گذر سیاوش از آتش» از مهم ترین داستنها در شاهنامه فردوسی به شمار میرود که اگر دوست داشتید میتوانید (داستان سیاوش در شاهنامه فردوسی) را مشاهده کنید فردوسی سیاوش را از مادری میداند که اهل توران زمین است و این مادر نژادی از خاقان ترک و همچنین نژادی از فریدون دارد و این دختر مادر «سیاوش در شاهنامه» است «سیاوش شاهنامه» از شخصیتهای مهم و تاثیرگذار در شاهنامه فردوسی به شمار میرود. سیاوش داستانی معروفی دارد که آن هم (گذر سیاوش از آتش) است اما چه شد که در شاهنامه فردوسی ، سیاوش میبایستی از آتش عبور کند در این ویدیو داستانها کامل گذر سیاوش از آتش را بیان خواهیم کرد خواهیم دید که در داستان سیاوش چه اتفاقاتی رخ داد. سیاوش فرزند کیکاووس شاه بود و مادرش را قبلتر توضیح دادیم اما سیاوش شاهنامه دست پرورده رستم دستان است و رستم سیاوش را پرورش داد. سیاوش در بین بزرگان نشست وبرخواست داشت و به دست رستم تربیت یافت. سیاوش شاهنامه از رستم راه و رسم پهلوانی و جوانمری را فراگرفت که در فیلم (گذر سیاوش از آتش) خواهید دید که چه شد که رستم برای سیاوش پدری کرد؟ درواقع رستم دستان پدر سهراب بود هنگامیکه رستم به دست پدرش رستم از دنیا رفت رستم پذیرفت تا برای سیاوش پدری کند
ادامه داستان را میتوانید در «داستان گذر سیاوش از آتش از شاهنامه فردوسی» مشاهده کنید

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

طراح سیاوش و کیکاووس شاه:
مهدی طالبی
https://www.artstation.com/mahdii

طراح رستم:
وحید بهمنی
https://www.artstation.com/vahidbahmaniart
__________________________________________________________________________________________

اگر طراح هر کدام از طرح‌های استفاده شده در این ویدئو رو میشناسید یا خودتون طراح آثار هستید، به ما ایمیل بزنید تا اسمتون رو به عنوان طراح اعلام کنیم.
If you own any of the arts that we used in this video, or you know the artist of any of them, please contact us via email to give you the credit.
[email protected]

مطالب مرتبط