توفیدز: درب فاضلاب علی خامنه ای را باز کردند ! افتضاح در شبکه خبر رژیم

درب فاضلاب علی خامنه ای را باز کردند ! افتضاح در شبکه خبر رژیم به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

درب فاضلاب علی خامنه ای را باز کردند ! افتضاح در شبکه خبر رژیم

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

روزنامه ایران به بازتاب سخنان آیت الله رئیسی رئیس جمهوری در جلسه بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی دولت سیزدهم پرداخت و نوشت: روز گذشته برای دفاع از اعضای کابینه خود به بهارستان رفت. آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در سخنان خود ضمن تشریح شاخصه‌هایی که در انتخاب همکاران خود مد نظر داشته، تأکید داشت که تمام برنامه‌های دولت به گونه‌ای تنظیم شده که موجب تحقق دو موضوع مهم و محوری «عدالت» و «پیشرفت» شود. او همچنین توضیح داد که با توجه به مشکلات پیش روی کشور هم برنامه فوری و کوتاه مدت و هم برنامه میان مدت و بلندمدت تعریف کرده است که آنها را در اختیار مجلسی‌ها و نخبگان کشور خواهد گذاشت. تحول‌خواهی جز با تکیه بر شعارهای اصیل انقلاب اسلامی و پیروی از رکن رکین ولایت فقیه به ساحل امن عدالت و پیشرفت منتهی نخواهد شد. سند تحول دولت مردمی به عنوان چهارچوب حاکم بر برنامه‌های وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم برگرفته از محورهای بنیادین پنجگانه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، تعالی فرهنگ اسلامی و ایرانی، اقتصاد مقاومتی، تأمین و بهبود معیشت جامعه بویژه اقشار کم‌درآمد و توسعه روابط بین‌المللی براساس منافع ملی و الهام‌بخشی در جهان اسلام است. کاهش نقش‌های تصدی‌گرایانه و افزایش نقش میدان‌ساز و تسهیل‌گری دولت برای به صحنه آمدن و بسیج ظرفیت گسترده و متنوع مردمی بویژه جوانان و نخبگان که همواره پیشتاز و پیشران تحول‌خواهی هستند از دیگر حوزه‌های مورد تأکید در برنامه است. رئیس جمهوری با تأکید بر اینکه تمامی برنامه‌ها به گونه‌ای تهیه و تنظیم شده که تضمین‌کننده تحقق دو محور اصلی و مهم یعنی عدالت و پیشرفت در کشور باشد، گفت: عدالت‌محوری هم در توزیع منابع و هم در توزیع فرصت‌ها و هم در توانمندسازی، کشف و تقویت استعدادها و هم در شایسته‌سالاری و شکستن باندهای بسته قدرت و ثروت می‌باشد. رویکرد عدالت‌محوری در تضمین حقوق همه

زنان در کابینه رئیسی معاون می‌ شوند یا استاندار یا…؟

خبرگزاری خبرآنلاین به گفت وگو با الهام آزاد نماینده مردم اصفهان در مجلس یازدهم و فاطمه رحمانی نماینده مردم مشهد پرداخت و نوشت: فراکسیون زنان یک نامه‌ای به آقای رئیسی زدند که چه پارامترهایی در انتخاب معاونت زنان در نظر بگیرند. طبیعتا با توجه به اینکه نیمی از جمعیت کشور را زنان تشکیل می‌دهند؛ باید نقش بیشتری در سکان‌های مدیریتی و وزراتی کل کشور داشته باشند. وی گفت: به هرحال باید در معاونت زنان این اتفاق بی‌افتد و به صورتی برای زنان برنامه‌ریزی شود که در جهت توانمندی اجتماعی و اقتصادی زنان گام برداریم و امیدوارم این در دولت سیزدهم اتفاق بی‌افتد. الهام آزاد درباره استفاده از زنان در قامت سفیر یا استاندار در دولت سیزدهم، می گوید؛ «ان‌شاء‌الله؛ ما تلاش می‌کنیم که این اتفاق بی‌افتد.» اما فاطمه رحمانی، نماینده مردم مشهد چندان خوشبین به نظر نمی رسد که زنان جایگاه زیادی در دولت سیزدهم داشته باشند. او درباره معرفی معاون زن در دولت رئیسی با خنده می گوید؛ «ایشان حداقل باید یک معاون زن برای پست معاونت زنان و خانواده معرفی کنند.» به هرحال بستگی به نظر ایشان دارد. ما توقع و انتظار داریم که ایشان معاون زن معرفی کنند اما بشود یا نشود به نظر و تصمیم‌گیری ایشان برمی‌گردد. «من که در این رابطه نباید تصمیم بگیرم و این سوالاتی است که باید از رئیس‌جمهور بپرسید.»

رسانه‌های اصلاح‌طلب

نمایندگان از سیاسی‌کاری بپرهیزند

روزنامه آرمان ملی یادداشتی به قلم مصطفی درایتی فعال سیاسی اصلاح‌طلب منتشر کرد و نوشت: همه ارگان‌ها به ویژه مجلس باید از همان ابتدا، بنــا را بر همکاری با دولت بگذارند. نمایندگان در مرحله رأی اعتماد، به‌گونه‌ای عمل نکنند که علایق سیاســی یا خدای ناکرده برآورده‌شدن مطالبات‌شان در رأیی که خواهند داد، اثر داشته باشد. نمایندگان باید بدانند رأی اعتماد، مسئولیتی مهم و تکلیفی با ارزش است که به واسطه آن در خــوب یا بد بودن مدیریت دولت نقش و سهم‌ خواهد داشت. نکته ویژه دیگری که برای کارآمدی دولت باید جدی گرفته شود، چیزی جز این نیست که همه اجزای دولت باهم هماهنگ باشند و برای اجرای کارهای کشور در کنار هم همکاری لازم و تأثیرگذاری داشته باشند؛ زیرا هرگونه اختلاف و انشقاق در دولت علاوه بر حاشیه‌سازی، دولت را از رسیدن به راه‌حل مناسب برای برنامه‌ریزی که بتواند به اداره منطقی امور کمک کند، محروم می‌کند. مردم در این سال‌ها هم به دلیل تحریم، گرفتاری‌های زیادی را به چشم دیدند و هم با شیوع ویروس کرونا زندگی‌شان کاملاً تحت تاثیر قرار گرفت… شرح این شرایط نشان می‌دهد، ‌ دولت سیزدهم باید همه تلاش را به کار بگیرد تا پیامدهای منفی این دو معضل حتی‌المقدور کمتر شود. در خصوص تحریم‌ها فقط باید ابراز امیدواری کرد که دولت به شرایط بین‌المللی نگاه واقع بینانه‌ای داشته باشد و در مذاکرات احتمالی درباره پرونده هسته‌ای بحث را به‌گونه‌ای مدیریت کند که سرانجام کلاف سردرگم برجام باز شود. این مهم است که در گفت‌وگوهای بین‌المللی تلاش کنیم منافع ملی را از راه‌های منطقی و براساس شاخص‌های دیپلماسی پیگیری کرده تا از این طریق مشکل کشور و البته گرفتاری مردم را حل و فصل کنیم. در نهایت می‌توان ابراز امیدواری کرد که دولت جدید از سیاسی‌کاری و پرداختن به حاشیه و جنجال پرهیز کند و حالا که نظام مدیریتی یکدست شده، بدون هرگونه بهانه‌جویی و… فقط دنبال این باشد که پتانسیل کشور را در راستای کاهش مشکلات و همچنین افزایش رضایتمندی عمومی به کار بگیرد.

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها