توفیدز: درخواست عجیب خامنه ای از قالیباف پس از رسوایی سیسمونی گیت

درخواست عجیب خامنه ای از قالیباف پس از رسوایی سیسمونی گیت به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

درخواست عجیب خامنه ای از قالیباف پس از رسوایی سیسمونی گیت

#قالیباف #سیسمونی_گیت #قالیباف_گیت

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

محمدباقر قالیباف، رئیس کنونی مجلس رژیم علی رغم فسادها و تخلفات آشکاری که تا کنون بارها و در شرایط مختلف از او و خانواده اش اثبات شده است، نه تنها روز به روز از نردبان سیاسی رژیم پایین نیافتاده که بالاتر رفته و هر روز صاحب نفوذ بیشتری می شود. همه این روزها از ثروت میلیاد دلاری او، املاک او در کشورهای استرالیا و انگلیس و بنگاه های اقتصادی فرزندانش خبر دارند. پرونده املاک نجومی هم به جای خود، پرونده ای که سبب شد معاون قالیباف ، عیسی شریفی دستگیر شود، اما در کمال تعجب رئیس او به مقام ریاست مجلس ارتفا یابد. اتفاقاتیی که همه و همه یک دلیل داشت. حمایت های بی پایان ام الفساد نظام یعنی علی خامنه ای از یار وفادار فدیمی ، محمد باقر قالیباف.
قالیباف تا جایی پیش رفت که حتی نامه های خامنه ای به مجلس را تحریف کرد. پس از آنکه «محمدباقر قالیباف» در جلسه علنی روز دوشنبه(دوم اسفندماه) مجلس یازدهم از نامه رهبری به مجلس با محوریت بانک مرکزی خبر داد وگفت: "رهبر انقلاب هم در نامه‌ای به بنده و سایر نمایندگان به صورت مکتوب هشدار دادند که تکلیف خاصی به بانک‌ها داده نشود."
اما در ادامه این اظهارات قالیباف تاکید کرد که "این هشدار حضرت آقا هم به مجلس و هم به دولت."
پس از این اظهارات رسانه های حامی ابراهیم رئیسی با انتشار مطالب و گزارش های متعدد مدعی شدند که قالیباف نامه خامنه ای را تحریف کرده است و آ« را در راستای منافع خود تغییر داده است.
حال اما ماججرای سیسمونی گیت، لکه ننگی برای قالیباف شده است که او نمی تواند به هیچ وجه آن را لاپوشانی کند. ولی فقیه خودخوانده رژیم هم نمی تواند آ« را شایعه بخواند! خانواده قالیباف ، خودشان آ« را تایید کردند.
اکنون آن چنان که از شواهد و قرائن برمی‌آید برخی در درون حکومت ج.ا هم خیز برکناری قالیباف از مجلس ولایی حکومت را برداشته‌اند.
در حالی که هنوز ریاست قالیباف بر مجلس حکومت ایران به ۲ سال نمی‌رسد برخی از عملکردهای وی باعث شده است تا برخی در درون حکومت ولایت فقیه دم از استعفای وی بزنند.
این ماجرا ، قبل تر زمزمه هایی از آن شنیده می شد اما ماجرا اکنون دیگر جدی شده و پس از وایرال شدن در شیکه های اجتماعی که همسر رئیس مجلس به همراه دختر و دامادش برای تهیه سیسمونی نوه وی عازم ترکیه شده‌اند.، دیگر دفاعی برای این گردن کلفت سپاهی نزدیک به رهبر رژیم نمانه است. چرا که موضوع اما بدیهی‌تر از آن بود که قالیباف بتواند آن را حاشا سازد و یا منکر آن شود.
این خبر در شبکه‌‌های اجتماعی اعتراضات فراوانی را برانگیخت و بسیاری خشم‌شان را از این اقدام خانواده رئیس مجلس حکومت ابراز داشتند.
وقتی قالیباف در مقابل هجمه افکار عمومی قرار گرفت اذعان کرد که مخالف سفر خانواده‌اش به ترکیه برای خرید سیسمونی برای نوه‌اش بوده است.
ما این اظهارات چیزی از خشم افکار عمومی که به غلیان درآمده بود نکاست و قالیباف آماج حملات بیشتری چه در بین افراد جناح خود، ‌چه در بین افراد جناح رقیب و چه در مقابل فشار افکار عمومی قرار گرفت.
ادعاهای منتقدین بر این حقیقت استوار بود که در حالی که در سال‌‌های پیش و در آستانه انتخابات ریاست جمهوری در سال ۱۳۹۶ جامعه ایران را به یک دو قطبی ۹۶ و ۴ درصدی تقسیم می‌کرد که ۴ درصد مزبور بیشتر از نیمی از ثروت‌های جامعه را در قبضه خود دارند و با این عمل خانواده وی معلوم می‌شود که خود وی و خانواده‌اش نیز جزء همان ۴ درصد نورچشمی در حکومت ولایت فقیه قرار دارند.
خانواده قالیباف در حالی برای این خرید لوکس از یک کشور خارجی اقدام کرده‌اند که او در سال‌های اخیر از یفه پاره کنندگان حمایت از تولید داخلی و اقتصاد مقاومتی بوده است و حال با منتشر شدن این خبر تشت رسوایی رییس مجلس نیز از بام بر زمین افتاده است.

در این بین برخی رسانه‌های حکومتی که از اقدام خانواده او به تنگ آمده‌اند بر این عقیده پافشاری می‌کنند که وجود وی در راس مقننه حکومت ولایت فقیه دیگر محلی از اعراب ندارد و وی باید کرسی مجلس حکومت را واگذار کرده و استعفا دهد.
هر چند این امر به پشتوانه نسبت فامیلی نزدیک وی با علی خامنه‌ای ولی فقیه حکومت با چالشهایی برای رهبر رژیم مواجه است اما همین واقعیت نشان‌دهنده آن است که عمل و حرف حاکمان ایران با هم تفاوت دارند و آنها برای مردم ایران نسخه‌ای می‌پیچند که خود از رعایت آن طفره می‌روند.
حالا روزنامه جوان نزدیک به سپاه که سردبیر آ« نیز نسبتی سببی با علی خامنه ای داد، به نقل از گلپایگانی رئیس دفتر علی خامنه ای گفته است که گویا علی خامنه ای قصد دارد طی جلسه ای با خود قالیبافاو را متقاعد کند که برای نمایش اقتدار رهبری، اجازه دهد که او با حکم حامنه ای عزل شود. گفته می شو که علی خامنه ای وعده های مالی جذابی هم برای قالیباف در نظر گرفته است که در قبال تنزل سیاسی برای او برآورده کند.
حال باید دید که آیا رهبر رژیم یار وفادار قدیمی خود را قربانی می کند یا خیر! این سوالی ایت که در چند هفته ۀینده باید منتظر جواب آن باشیم.

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها