درز اطلاعات پرونده فرد مرموزی به نام آرمان شمخانی باعث برکناری علی شمخانی به دست خامنه ای شد

درز اطلاعات پرونده فرد مرموزی به نام آرمان شمخانی باعث برکناری علی شمخانی به دست خامنه ای شد به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

درز اطلاعات پرونده فرد مرموزی به نام آرمان شمخانی باعث برکناری علی شمخانی به دست خامنه ای شد

Join this channel to get access to perks:
https://www.youtube.com/channel/UCdzx4555tCT_oaqqW1hN_8g/join

روزی در خیابان های پرسر و صدا و شلوغ لندن، یک مرد جوان به نام آرمان شمخانی قدم بر میدارد. او در شبکه های جاسوسی بین المللی شناخته شده بود و به عنوان یک جاسوس برجسته برای دستگاه امنیتی انگلیس خدمت می‌کرد. با توجه به استعداد و تخصص خاصی که در زمینه رمزگشایی، نفوذ و هک داشت، به او ماموریت‌های مهمی برعهده می‌گرفتند.
….
هر چند که برجام در دوره علی شمخانی حاصل شد، اما در این دوره بر خلاف دولت محمود احمدی‌نژاد وزارت خارجه مسئول مذاکرات بود نه شورای عالی امنیت ملی.

برخی از نزدیکان روحانی اما اعلام کرده‌اند که شمخانی در حصول برجام سنگ‌اندازی کرده است. در پایان دولت روحانی نیز اختلاف شمخانی و مقامات دولت درباره برجام به درگیری لفظی کشیده شد.

در حالی که دولت با طرح موسوم به «اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از حقوق ملت ایران» مخالف بود شمخانی در مقام دبیر شورای عالی امنیت ملی با انتشار بیانیه‌ای از اقدام مجلس پشتیبانی کرد.

پس از آن «محمود واعظی»، رئيس دفتر رئیس‌ جمهور ایران، روز جمعه، ‌۲۲ اسفندماه، از علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت کشور، خواست تا «مانند گذشته خودش را با رئيس شورا هماهنگ کند.»

حسین دهقان، وزیر دفاع روحانی، نیز گفته بود: «آقای روحانی همواره دنبال این بودند که آقای شمخانی را جابه‌جا کنند ولی من مایل نبودم به جای آقای شمخانی بروم.»

با این حال شمخانی در واکنش به سخنان واعظی اعلام کرد که شورای عالی امنیت ملی بخشی از دولت نیست و دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی نیز رئيس دفتر روحانی را به برپا کردن «جنجال و هیاهو» و دادن «پیام و آدرس غلط به دشمن» متهم کرد.
© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها