درگیری در چند شهر و تجمع در تهران! این جنبش مردمی خاموش نمی شود!

درگیری در چند شهر و تجمع در تهران! این جنبش مردمی خاموش نمی شود! به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

درگیری در چند شهر و تجمع در تهران! این جنبش مردمی خاموش نمی شود!

#وریاغفوری #اعتراضات_سراسری #گرانی
#فوتبال

در حالی که در سکوت رسانه های به ظاهر معتبر خبری به نظر می رسد که این دور از اعتراضات سراسری فروکش کرده است، به گواه عکس ها و فیلم های منتظر شده در ککانال های تلگرامی، روز یکشنبه اول خرداد ۱۴۰۱، در چندین شهر ایران تجمعات اعتراضی شکل گرفت. که در برخی از موارد کار به خشونت و حتی شلیک گاز اشک آور کشیده شد.
اعتراضات روز یکشنه ابیتدا با حضور بازنشستگان و مستمری‌بگیران تامین اجتماعی در چندین شهر ایران شروع شد که به پایین بودن حقوق‌ها و وضعیت وخیم معیشتی خود اعتراض کردند. اعتراضی که با پیوستن مردم ز دیگر اقشار جامعه به تدریج گسترده تر شد. براساس ویدیوهای منتشر شده توسط وبسایت ایران‌کارگر، این تجمعات در شهرهای تهران، اهواز، قزوین، کرمانشاه، رشت، شوشتر، شوش ایلام، تبریز و کرمان برگزار شده است.
در کرمان جمع زیادی ازمردم با تجمع در مقابل استانداری شعارهای «وعد وعید چه خوب بود، ولی همش دروغ بود» و «مرگ بر دیکتاتور» سر دادند. در تهران اما بازنشستگان تامین اجتماعی در برابر سازمان تامین اجتماعی تجمع کرده و شعار «وزیر بی‌کفایت استعفاء استعفاء» سر دادند. اما این تحمع به سرعت و با پیوستن مردم رنگ خشونت گرفت و نیروهای سرکوبگر علی خامنه ای که از حضور مردم هراسان شده بودند با کمک ماشین های آتش نسانی مردم را متفرق کردند.
در اهواز و بر اساس ویدیوهای منتشر شده، جمع زیادی از مردم در خیابان راهپیمایی کرده و در مقابل سازمان تامین اجتماعی این شهر تجمع کردند. تجمع کنندگان اهواز با شعارهای «فقط کف خیابون به دست میاید حقمون»، به اعتراضات ادامه دادند.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط