دستخط ارژنگ داوودی از زندان: احمد باطبی خبرچین وزارت اطلاعات است

مجله ویدیویی بدون سانسور توفیدز، حاوی آخرین اخبار ایران و جهان، ویدیوهای طنز سیاسی و دینی، ویدیوهای افشاگرانه و سکس اسلامی، دوربین مخفی و مطالب بزرگسالان 18+، سرگرمی و فیلم.

جستجوی توفیدز

مطالب مرتبط

دستخط ارژنگ داوودی از زندان: احمد باطبی خبرچین وزارت اطلاعات است

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...


ارژنگ داوودی، فعال سیاسی ای که بیش از 15 سال است که بدون حق داشتن مرخصی در زندانهای جمهوری اسلامی است و به اعدام نیز محکوم شده، در دست نوشته خود، احمد باطبی را خبر چین وزارت اطلاعات و نیز عامل دستگیری خود معرفی کرده است.

احمد باطبی  به عنوان پناهنده سیاسی وارد آمریکا و سپس به کار در صدای آمریکا VOA مشغول شد.

پیشتر هم نوار صوتی ای از گفتگوی تلفنی صمیمانه احمد باطبی با ماموران ارشد وزارت اطلاعات در رابطه با همکاری با آنان در ازای اخذ پناهندگی آمریکا و کار، توسط یکی از همسران سابق وی در اینترنت منتشر شده بود که منجر به اخراج وی از صدای آمریکا شد.
لینک ویدیو از فایل صوتی لو رفته:

احمد باطبی در حال حاضر یکی از اعضای ارشد فرشگرد است.
این عنصر رژیم آخوندی در قالب فرشگرد، خود را بیش از هر زمان به شاهزاده رضا پهلوی نزدیک نموده و تمرکز وی در ارائه مشاوره های انحرافی به شاهزاده در جهت طولانی نمودن عمر رژیم آخوندیست.

این در حالیست که یک ویدیوی دیگر در حمایت از احمد باطبی با عنوان ” قسمت سانسور شده مکالمه ی احمد باطبی با بازجویش” منتشر شده.

در این ویدیو بخش حذف شده از ویدیوی بالا را نمایش می دهد و سعی دارد که به مخاطب بقبولاند که ویدیوی بالا دستکاری شده است در حالی که در خود همین ویدیو، مدارکی دیگری موجد است از همکاری ایشون با اطلاعات:

در دقیقه 1.20 ایشون اعتراف می کنه “این همه بهتون اطلاعات دادم”
و یا در دقیقه 2.14 می گوید که با وزارت اطلاعات توافقاتی داشتم .
در دقیقه 2:33 بازجوی اطلاعاتیه می گوید “الفت و دوستی بینمون بوجود اومده بود از اون موقع.”

حتما چند وقت دیگه هم ایشون می خواهند که یک کمپین راه بندازند که:
بیاییم خود را به بازجویان مهربان جمهوری اسلامی معرفی کنیم.
آنها نه فقط شما را هیچوقت شکنجه نمی کنند، بلکه با شما انس و الفت می گیرند و برایتان آنچنان دوستان مهربانی می شوند که همه زندگیشون رو وقف حل کردن مشکلات زندگی شما خواهند کرد.

لینک ویدیو:

اپلیکیشن مویابل سایت

مطالب دیگر

Subscribe
خبر بده در مورد
0 نظر
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات