دستپاچگی سپاه و وحشت خامنه ای از افشاگری کیروش |دلیل تماس مستقیم سران رژیم با سرمربی تیم فوتبال رژیم

دستپاچگی سپاه و وحشت خامنه ای از افشاگری کیروش |دلیل تماس مستقیم سران رژیم با سرمربی تیم فوتبال رژیم به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

دستپاچگی سپاه و وحشت خامنه ای از افشاگری کیروش |دلیل تماس مستقیم سران رژیم با سرمربی تیم فوتبال رژیم

#تیم_ملی #کیروش #فوتبال #جام_جهانی #مهسا_امینی #اعتراضات_سراسری #ایران #خامنه_ای #mahsaamini #نه_به_جمهوری_اسلامی #شاهزاده_رضا_پهلوی #انقلاب #سنندج

Join this channel to get access to perks:
https://www.youtube.com/channel/UCdzx4555tCT_oaqqW1hN_8g/join

– جمهوری اسلامی و تیم‌اش از آمریکا شکست خوردند و باعث شادی مردم شدند!
– کار بازیکنان کارلوس کیروش در قطر تمام شد! آنهم در شبی که حکومت و حامیانش دل خود را خوش کرده بودند بودند با پیروزی در مقابل تیم آمریکا جشن «صعود» بگیرند و رجز بخوانند! در حالی که مردم اساسا این تیم فوتبال را «غیرملّی» دانسته و آن را به کنایه «تیم ملّا» می‌خوانند.
-«پایان رویای صعود با فقر تاکتیکی» تیتر گزارش شبکه «العالم» درباره باخت نماینده جمهوری اسلامی بود آنهم در حالی که برای رژیم مهم‌تر از فوتبال، پیامد تبلیغاتی آن بود. حکومت حساب ویژه‌ روی صعود و قبضه شدن خیابان توسط هوادارانش باز کرده بود که با شکست تیم، ناکام ماند.
-هم در زمان فتح دروازه تیم جمهوری اسلامی توسط آمریکا و هم با تمام شدن مسابقه، مردم در چندین شهر از جمله مهاباد، اهواز، سنندج، شیراز، کرج و نقاطی از تهران یا از پنجره‌ها و بر بام‌ها فریاد شادی و شعار سر دادند و یا با ماشین و بوق‌زنان به خیابان‌ها آمدند. پیام مردم به جمهوری اسلامی و مأموران امنیتی‌اش روشن است: تیم حکومتی در میان مردم پایگاهی ندارد تا از پیروزی‌اش خوشحال و از باخت‌اش ناراحت شوند!

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط