دست راست خامنه ای، مهره اسرائیل از آب در آمد

دست راست خامنه ای، مهره اسرائیل از آب در آمد به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

دست راست خامنه ای، مهره اسرائیل از آب در آمد

#طائب #حسین #جاسوسی #اسرائیل #خامنه_ای #براندازم #اطلاعات #محمد_کاظمی #سردار_محمد_کاظمی #حسین_طائب

از روز گذشته، صحبت ها در مورد یک شخصیت جنجالی به اوج خود رسید. شخصیتی که زمانی محرم اسرار بیت خامنه ای شمرده می شد و بسیاری او را دست راس رهبر رژیم و رفیق گرمابه و گلستان مجتبی خامنه ای می خواندند. گلپایگانی رئیس دفتر خامنه ای سال گذشته در مصاحبه با تسنیم گفته بود که رهبر ج.ا هر خبری را که به او می رسانیم ، ابتدا صحت و سقم آن را از این فرد جویا می شود….. امپراطوری او در سیستم الیگارشی ج ا ، روز به روز در حال گسترده تر شدن بود تا اینکه یک اتفاق، همه چیز را تغییر داد، حذف فیزیکی محسن فخری زاده آن هم در حالی که همه شواهد و اسناد حاکی از آن بود که این حذف با همکاری افرادی از داخل بدنه سپاه صورت گرفته است. حذفی که در پی آن برای ماستمالی نفوذ به درون سپاه، انواع سناریو های دروغی را ساختند. علی رغم اینکه بسیاری از نیروهای حتی اصولگرا مانند لاریجانی ها و مطهری آن زمان به حامنه ای گفتند که یک فرد خاص که خیلی هم به او اعتماد دارد، احتمالا جاسوس اسرائیل است و همه خرابکاری ها را سامان دهی می کند، اعتماد کامل خامنه ای به او مانع از این می شد که جایگاهش متزلزل شود.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط