جستجوی سایت

دعوا بر سر یک دختر، بیت خامنه ای را بر هم ریخت

مجله ویدیویی توفیدز. مجله اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده.

In this episode we talk about politics, economics and close relations between a family in the regime who are controlling everything from multi national incorporations to stock market and real estate. خانم خجسته، همسر آیت‌الله خامنه ای، خواهر حسن خجسته باقرزاده است که پیشتر معاون رادیو و تلویزیون در امور صدا بود و بعد نایب رئیس اتحادیه رادیو تلویزیون‌های آسیا و اقیانوسیه و معاون نظارت و برنامه‌ریزی رادیو و تلویزیون ایران شد.

علی خامنه‌ای در کنار مادرش، خدیجه میردامادی

توضیح تصویر،
علی خامنه‌ای در کنار مادرش، خدیجه میردامادی

همسر آیت‌الله خامنه‌ای، در هیچ مراسم رسمی سیاسی حاضر نمی شود و تاکنون حتی تصویری هم از او منتشر نشده است. چهره او آنقدر ناشناخته است که به گزارش رسانه های ایران حتی در زمان بستری شدن یک هفته‌ای او در بیمارستان قلب، پرستاران و دکتران نمی دانستند او همسر رهبر ایران است.

پسران آیت‌الله خامنه‌ای
آیت‌الله خامنه‌ای بر خلاف بسیاری از سیاستمداران ایران پسرانش را از فعالیت های اقتصادی یا داشتن مناسبت های حکومتی منع کرده است. او چهار پسر و دو دختر دارد که با طیف های مختلف از چهره های سیاسی و اقتصادی ایران ازدواج کرده اند.

مصطفی

مصطفی بزرگترین پسر علی خامنه‌ای است. او بیشتر به مطالعات حوزوی مشغول است. مصطفی، داماد عزیز الله خوشوقت است.

مجتبی

مصطفی (بالا راست) و مجتبی، پسران اول و دوم آیت‌الله خامنه‌ای
منبع تصویر،FARS
توضیح تصویر،
مصطفی (بالا راست) و مجتبی، پسران اول و دوم آیت‌الله خامنه‌ای

از میان فرزندان علی خامنه‌ای مجتبی، پسر دوم او، سیاسی ترین آنهاست. او داماد غلامعلی حداد عادل، رئیس سابق مجلس ایران است. مجتبی خامنه‌ای همچون پدرش به جنگ رفته و در چند عملیات هم شرکت کرده و ارتباطی نزدیک با بسیج و سپاه دارد.

مخالفان دولت ایران مجتبی خامنه‌ای را متهم به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری نهم و دهم می کنند.

مهدی کروبی در نامه ای اعتراضی به آیت‌الله خامنه‌ای گفت مجتبی در پیروزی محمود احمدی نژاد در سال ۱۳۸۴ نقشی موثر داشته است. آقای کروبی در نامه خود نوشت: "اخباری مبنی بر حمایت فرزند محترم شما – آقا سید مجتبی – از یکی از کاندیداها منتشر شد… این خبرها در مورد فعالیت ایشان به نفع یکی از کاندیداها – که سه روز قبل از انتخابات ناگهان شانس او افزایش پیدا کرد – و حتی رفت و آمد به ستاد انتخاباتی آن کاندیدا منتشر شد. شما به خوبی می دانید که دخالت‌های نسنجیده اطرافیان برخی از مقامات روحانی و سیاسی در سال‌های گذشته تبعات منفی فراوانی برای کشور و نظام داشته است."

مسعود خامنه‌ای در کنار پدر همسر خود محسن خرازی
منبع تصویر،NO
توضیح تصویر،
مسعود خامنه‌ای در کنار پدر همسر خود محسن خرازی

آقای خامنه‌ای در پاسخی کوتاه به کروبی گفت اگر اعتراضی به انتخابات دارد، باید به شورای نگهبان شکایت کند و تاکید کرد که اجازه "بحران سازی" را به هیچ کس نخواهد داد. بعد از این نامه مهدی کروبی از همه سمت های حکومتی خود استعفا داد.

در جریان انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۸۸ هم مخالفان، مجتبی خامنه‌ای را متهم به تقلب در انتخابات کردند. در تظاهرات معترضان شعارهای تندی علیه او سر داده شد.

چند ماه پیش فریدالدین حداد عادل برادر زن مجتبی خامنه‌ای هرگونه فعالیت سیاسی او را تکذیب کرد و گفت مجتبی بیشتر وقت خود را به درس خواندن و تدریس خارج فقه می گذراند. او همچنین گفت نگاه و بینش‌ مجتبی خامنه‌ای کاملا با رهبری همگون و همسوست.

مسعود

مسعود پسر سوم آیت‌الله خامنه‌ای است. مسعود که به نام محسن هم شناخته می شود، داماد محسن خرازی، از اعضای مجلس خبرگان رهبری است. مسعود خامنه‌ای در بیت رهبری فعالیت سیاسی ندارد و بیشتر به جمع آوری خاطرات پدر و اداره سایت او مشغول است.

کوچکترین پسر آیت‌الله خامنه‌ای میثم است. میثم خامنه‌ای داماد محمود لولاچیان از بازاریان مذهبی تهران است.

دختر آیت‌الله خامنه‌ای
بشری دختر آیت‌الله خامنه‌ای با محمد جواد، پسر محمد محمدی گلپایگانی رئیس دفتر رهبر ایران ازدواج کرده است.

خواهران آیت‌الله خامنه‌ای
خواهر آیت الله خامنه‌ای، بدری، همسر علی تهرانی شد. علی تهرانی از شاگردان آیت‌الله خمینی بود که به او در پیروزی انقلاب اسلامی یاری رساند. علی خامنه‌ای علی تهرانی را از مشهد می شناخت و در آنجا مدتی شاگرد او بود. بعد از انقلاب و در زمان جنگ ایران و عراق، علی تهرانی به عراق رفت و به مخالفت علنی با جمهوری اسلامی ایران پرداخت. او بعدها به همراه بدری خامنه‌ای به ایران برگشت و مدتی در زندان و مدتی در حبس خانگی به سر برد.
محمد خامنه ای (وسط) در کنار برادرش آیت الله خامنه‌ای

برادر بزرگ علی خامنه ای، محمد است. او عضو مجلس خبرگان رهبری بوده و در حال حاضر ریاست بنیاد حکت صدرا را به عهده دارد.

محمد خامنه‌ای که در سالهای ریاست جمهوری علی خامنه‌ای نماینده مجلس بود، و یکی از افرادی بود که به میرحسین موسوی رای عدم اعتماد داد. رایی که به رای ۹۹ نفر مشهور شد.

هادی

هادی خامنه‌ای در ملاقات با آیت الله بیات زنجانی، روحانی منتقد

توضیح تصویر،
هادی خامنه‌ای در ملاقات با آیت الله بیات زنجانی، روحانی منتقد

هادی، برادر کوچک آیت‌الله خامنه‌ای و دبیرکل مجمع نیروهای خط امام است. او بعد از انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۸۸ از معترضان حمایت کرد و حبس خانگی میرحسین موسوی و مهدی کروبی را کاری عبث دانست.

او چندین دوره نماینده مجلس بوده و خود را اصلاح طلب سنتی می داند. هادی خامنه‌ای صاحب امتیاز روزنامه های جهان اسلام و حیات نو بود که هر دو توقیف شدند.

حسن

برادر دیگر آیت‌الله خامنه‌ای حسن است که سالها مسئول هیئت های رسیدگی به تخلفات اداری وزارت نفت است. © Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها