دولت رئیسی با این خبر داغ مردم ایران را تازه کرد

دولت رئیسی با این خبر داغ مردم ایران را تازه کرد به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

دولت رئیسی با این خبر داغ مردم ایران را تازه کرد

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

حال مجلس گزارشی را به نثل از اسناد دولتی منتشز کرده که داغ مردم ایران را پس از جنایات رژیم در سال 1398 تازه می کند.
در حالی که مجلس شورای اسلامی تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران در دولت حسن روحانی را مطرح کرده است، مصطفی نخعی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس اعلام کرد که مطابق اسنادی که دولت ابراهیم رئیسی از مراودات افتصادی دولت قبل در اختیار آن ها گذاشته است، در سال ۹۹ ، یعنی درست چند ماه پس از قلع و قم مخالفان و معترضان به گرانی بنزین در ایران، برخی محموله‌های بنزین با نرخ ۵۰۰ تومان در هر لیتر صادر شده است. یعنی قیمتی حدود یک ششم قیمت مصوب بنزین در ایران. قیمتی که مردم ایران با کمترین درآمد به زیر بار آن رفتند و گرانی ها و تورم های پس از آن را هم متحمل شدند.
به گزارش ایرنا، او با بیان اینکه در دولت دوازدهم محصولات نفتی «ارزان فروشی» شده است، افزود: در سال ۹۹ متوسط قیمت نفت خام در هر بشکه ۴۲ دلار بود، اما در همان سال متوسط قیمت بنزین صادراتی کمتر از نفت خام بوده است.
این سخنان در حالی مطرح می‌شود که خبرگزاری فارس پیش‌تر در گزارشی نوشت که دولت ابراهیم رئیسی به‌زودی با بحران «تراز منفی بنزین» مواجه می‌شود. در این گزارش آمده است که بر اساس برآوردها به‌زودی مصرف بنزین در داخل کشور از مجموع تولید پالایشگاه‌ها پیشی خواهد گرفت و ایران در آستانه خروج از جمع صادرکنندگان بنزین و بازگشت به عصر واردات بنزین است.