دیدنی‌ترین لحظات نود عادل فردوسی پور در طی 20 سال – سوتی‌ها و جنجال‌ها

دیدنی‌ترین لحظات نود عادل فردوسی پور در طی 20 سال – سوتی‌ها و جنجال‌ها به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

دیدنی‌ترین لحظات نود عادل فردوسی پور در طی 20 سال – سوتی‌ها و جنجال‌ها

برترین لحظات عادل فردوسی پور در برنامه نود – از مصاحبه جنجالی علی پروین تا تکل دوپای علی انصاریان و شوخی های فیروز کریمی

عادل در 20 سال چجوری خودش رو به محبوبترین چهره تلوزیون تبدیل کرد؟
——————————————————————————————————

عادل فردوسی‌پور رفسنجان گزارشگر فوتبال، تهیه‌کننده، مجری تلویزیونی، صداپیشه، مترجم و مدرس دانشگاه اهل ایران است.

فردوسی‌پور فعالیت حرفه‌ای خود از سال ۱۳۷۲ با روزنامه‌نگاری در مجلات ورزشی شروع کرد و سپس در تلویزیون نیز به عنوان گزارشگر ورزشی مشغول به کار شد. او پس از گزارشگری مسابقات فوتبال جام جهانی ۱۹۹۸ به شهرت رسید و در سال ۱۳۷۸ برنامه ۹۰ را برای بررسی فوتبال ایران طراحی و تهیه کرد. او تا سال ۱۳۹۷ که از سوی مدیران کنار گذاشته شد، به اجرای ۹۰ پرداخت و این برنامه همواره از پرمخاطب‌ترین و بهترین برنامه‌های تلوزیون به‌شمار می‌رفت. او همچنین تهیه‌کنندهٔ برنامه‌های پرطرفدار دیگری مانند فوتبال ۱۲۰ و فوتبال ۳۶۰ است.

عادل فردوسی‌پور در میان شخصیت‌های تلویزیونی ایرانی از محبوبیت گسترده‌ای برخوردار است و عناوینی مانند «بهترین گزارشگر فوتبال»، «بهترین مجری» و «بهترین چهره تلویزیونی» را از جشنواره‌های مختلف دریافت کرده‌است. او در کنار تهیه و اجرای برنامه‌های فوتبالی در تلویزیون و فضای مجازی، آثاری را نیز ترجمه کرده و از مدرسان زبان انگلیسی در دانشگاه صنعتی شریف است.

#عادل_فردوسی_پور
#برنامه_نود
#نود_عادل_فردوسی_پور
#فوتبال360
#برنامه_فوتبال_360
#sorkhabi
#سرخابی
#fooball360
#حسن_خمینی
#علی_پروین
#فیروز_کریمی
#علی_انصاریان

مارو حتما در اینستاگرام دنبال کنید 📺🔥
Instagram.com/Sorkhabi.TV1
سرخابی یعنی بی نظیر ترین کانال فوتبالی ایران 👀 ؛ هم کل کل، هم پخش زنده ⚽️👇🏻
https://bit.ly/Sorkhabi-
کانال تلگرامی سرخابی 🌏
Telegram.me/Sorkhabiitv