رسوایی پس از کشف یک مورد عجیب در دفتر کار ابراهیم رئیسی (عکس)

رسوایی پس از کشف یک مورد عجیب در دفتر کار ابراهیم رئیسی (عکس) به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

رسوایی پس از کشف یک مورد عجیب در دفتر کار ابراهیم رئیسی (عکس)

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

درود… کاربران شبکه های اجتماعی با یافتن یک ماتریوشکای روسی در تزئینات محل کار ابراهیم رئیسی، تعبیرهای مختلفی در این مورد ارائه کردند و برخی به طنز ابراهیم رئیسی و علی خامنه ای را عروسک های ماترویشکای پوتین دیکتاتور روسیه خواندند. گفتنی است که ماتریوشکا یا عروسک روسی یا عروسک تودرتوی کشور روسیه، مجموعه‌ای از عروسکهای کوچک‌شونده است که به ترتیب داخل دیگری قرار می‌گیرد.
این عروسک‌های چوبی درون‌تهی معروف روسی از چوب درخت (کُپ) و در تعداد ۵ یا بیشتر یا کمتر و به صورت تو در تو با تزیینات و رنگ آمیزی متنوعی ساخته می‌شود. ماتروشکا از اواخر سدهٔ نوزده میلادی به عنوان نماد و هدیه یادگاری روسیه درآمده‌است. و ولادیمیر پوتین نیز در برخی از دیدارهای رسمی این عروسک را به متحدانش هدیه داده است.

حاشیه های نبرد اوکراین و روسیه

مطالب مرتبط