روزنامه انگلیسی در تحلیلی دقیق آخرین روزهای رژیم خامنه ای را پیش بینی کرد

روزنامه انگلیسی در تحلیلی دقیق آخرین روزهای رژیم خامنه ای را پیش بینی کرد به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

روزنامه انگلیسی در تحلیلی دقیق آخرین روزهای رژیم خامنه ای را پیش بینی کرد

#نظام_ناکارآمد
#گرانی
#اعتراضات_مردمی
#اعتراضات_سراسری #دزفول #گرانی_افسارگسیخته #رئیسی_استعفا #رييسي #نان_قیمت_جان #نان_کوپنی #گرانی #شهرکرد
همانطور که شما نمی توانید هر روز یک مدل موی جدید داشته باشد، هر روز نمی توانید انقلاب کنید، بهتر بگویم، وقتی مویتان را کوتاه می کنید، باید مدتی صبر کرد تا موهای شما مجددا جان بگیرند و بلند شوند و آن وقت دست به اصلاح بزنید. و این تنها دلیل آن هاست که ر ج ا تا کنون پا برجا مانده است. اما باید بگویم که دیگر ریشه های جامعه به قدرت لازم رسیده اند و آن اتفاق بزرگ نزدیک است.

نقل قولی که شنیدید، بخشی از مقاله ای بود که مقاله نویس کهنه کار روزنامه دیلی میل در مورد شرایط انقلابی در جامعه ایرانی نوشته است.
همه می ذانیم که این روزها با اوج گرفتن مجدد اعتراضات به حق مردمی در ایران بحث های همیشگی در مورد اینکه چرا اعتراضات تا کنون به ثمر نرسیده اند و اینکه آیا این بار آتش خشم مردم می تواند رژیم را از ریشه بسوزاند یا خیر قوت گرفته است.
در همین راستا سردبیر روزنامه دیلی میل در انگلیس، در یادداشتی تحلیلی از آنچه که در انقلاب های منطقه تا کنون رخ داده و شرایط حاکم بر ایران، نوشته است که اگر قرار باشد ر ج ا در حرکت مردمی اخیز سقوط کند، روند این سقوط چگونه خواهد بود و اینکه مردم باید چگونه در این نبرد نا برابر با یک رژیم سرکوبگر پیروز شوند.
در این مقاله آمده است که زمانی که نام ابراهیم رئیسی از صندوق نمایشی آزای ریاست جمهوری در آمد، همه یک نظر داشتند و اینکه او به‌عنوان کسی که تتمه مشروعیت جمهوری اسلامی را از بین می‌برد و به سقوط آن سرعت می‌بخشد نامش در تاریخ ثبت خواهد شد.
نویسنده در ادامه به پیامدهای ریاست‌جمهوری رئیسی برای برجام و منطقه اشاره کرده است. در این متن آمده است که شخصیت مطیع و سابقه جنایت‌بار رئیسی یادآور مفهوم «ابتذال شر» از دیدگاه هانا آرنت، فیلسوف آلمانی‌ـ‌آمریکایی، است

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط