روزنامه گاردین رازِ نزدیکی عربستان به جمهوری اسلامی و نقش آمریکا و چین را فاش کرد

روزنامه گاردین رازِ نزدیکی عربستان به جمهوری اسلامی و نقش آمریکا و چین را فاش کرد به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

روزنامه گاردین رازِ نزدیکی عربستان به جمهوری اسلامی و نقش آمریکا و چین را فاش کرد

Join this channel to get access to perks:
https://www.youtube.com/channel/UCdzx4555tCT_oaqqW1hN_8g/join
نگاهی به وضعیت فعلی: نظام سیاسی ایران در حال حاضر به دنبال طراحی تصویری وحشتناک از آینده است، اگر خودشان در قدرت نباشند. این تصویر شامل نبود امنیت جانی و مالی، انتقام گیری بی‌رحمانه، تجزیه ایران، دخالت خارجی، و در نهایت تبدیل شدن ایران به لیبیا است.

ایجاد امید به آینده: برای اینکه بتوانیم توده‌های بیشماری را به میدان مبارزه بکشانیم، نیاز به ایجاد امید به آینده داریم. این امر نیاز به وجود یک تشکل معتبر دارد که مردم بتوانند به آن اعتماد کنند، سخنان آن را قبول کنند و عملکرد آن را بررسی کنند.

تشکیل یک تشکل جامع: برای دستیابی به این اهداف، نیاز به تشکلی داریم که نمایندگانی از بخش‌های مختلف جامعه را در خود جای دهد. این تشکل باید بتواند یک استراتژی عملی برای گذر از نظام فعلی بدون خشونت را تعیین و اجرایی کند.

تغییر در نظام فعلی: با تثبیت و جایگاه بندی این تشکل، بخش‌هایی از نظام می‌توانند یک پشتوانه جدید برای خود پیدا کنند، از نظام جدا شوند و به اپوزیسیون بپیوندند. این عمل می‌تواند به مذاکرات بین‌المللی کمک کند.
© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط