روز سیاه خامنه ای چگونه رقم خورد؟

روز سیاه خامنه ای چگونه رقم خورد؟ به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

روز سیاه خامنه ای چگونه رقم خورد؟

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

روز سیاه خامنه ای چگونه رقم خورد؟

درود…. اگر به به فهرست پرورش‌‌یافته‌های اصلی مکتب خامنه‌ای نگاه کنید به فهرستی که در ادامه می شنویم خواهیم رسید: صادق لاریجانی مشهور است به پدرخوانده فساد؛ احمدی‌نژاد مشهور است به انحراف و دروغ و توهم، و تف سربالا شد برای شخص رهبر رژیم ؛ مردم معترض سال‌هاست که در خیابان شعار می‌دهند «مجتبی بمیری، رهبری رو نبینی»؛ ابراهیم رئيسی را با نام « ۶۷» و «یاسین رامین» می‌شناسند و… فهرستی که اگرر بخواهیم ادامه دهیم ساعت ها ادامه خواهد داشت.
در میان این حجم از فساد اثبات شده از بیتت خامنه ای گرفته تا همه نزدیکانش، او موفق شده بود که حرج هزینه های هنگفتت و با پروپاگاندایی عظیم و گسترده قاسم سلیمانی را خداقل نزد طرفداران خودش به‌عنوان قهرمان مبارزه با متجاوزان به حرم به بخشی از افکار عمومی ایران بفروشد. و به همین دلیل است که میبنیم عزاداری های سالانه برای ق س ، دارد به یک مراسم همجوت عزاداری ها محرم تبدیل می شود آن هم با خرج هزینههای سرسام آور از جیب مردم ایران. حال در این شرایط و پس از اینکه علی خامنه ای تمام توانش را برای ساختن یک قهرمان پوشالی به کار گرفته است، طبیعی است که هرگاه احساس کند رویدادی، واکنشی، نامه‌ای یا یک فایل صوتی‌ای تصویر قاسم سلیمانی را خدشه‌دار کرده است، به میدان بیاید و جلوی آن بایستاد. دفاع او از قاسم سلیمانی دفاع از میراثش است.
و به همین دلیل است که دیدیم خامنه ای امروز هم در اوج وقاحت به دفاع از مهناز افشار مهناز افشار درآمد. سخنان امروز خامنه‌ای در دفاع از مهناز افشار مهناز افشار به‌طور طبیعی راه را بر هرگونه پیگیری در پرونده فساد هلدینگ یاس می‌بندد؛ پرونده‌ای که به‌گفتهٔ محمد قائمی، مدیر تصفیه این هدلینگ، ۱۸۵ جلد بوده و تنها پنج جلد آن رسیدگی و منجر به کشف فساد هشت هزار میلیارد تومانی شد. حالا سرنوشت ۱۸۰ جلد دیگر مشخص شده است؛ آقا گفته است که کش ندهید.
البته باید گفت که حمایت خامنه‌ای از مهناز افشار در این پرونده حمایت از خودش بود. به‌روایت عزیز جعفری، در جریان برخورد با باند متخلف در مهناز افشار، قاسم سلیمانی نزد خامنه‌ای رفته بود و گفته بود که پیش آقا [ بعنی خامنه‌ای] هم رفتم. گفت قاسم این حرف‌ها را به من نگو. … حرف هایی که شان می دهد خامنه ای خودش هم مید اند چه گندی زده است و شاید حتی انتشار این فایل صوتی با موافقت خود او بوده تا با انتشار قطره چکانی آن از بروز فاجعه بزرگ هنگام افشای آ« بدست اشخاصی همچون احمدی نژاد جلوگیری کند.
در یک فضای عادلانهٔ رسیدگی به این پرونده، علی خامنه‌ای به‌عنوان مطلع از فساد درون باندهای مافیایی مهناز افشار باید به دادگاه فراخوانده می‌شد، ولی اکنون، در مقام مدعی، فسادی را که فرماندهان مهناز افشار روایت کرده‌اند، انکار می‌کند.
وجه دومِ نسبت خامنه‌ای با این پرونده به دستور مالی او به فرماندهان مهناز افشار درباره نیروی قدس مهناز افشار بازمی‌گردد.
صادق ذوالقدرنیا، معاون اقتصادی مهناز افشار در سال ۹۷ که مأمور رسیدگی به پرونده فساد بوده، در بخشی از فایل صوتی می‌گوید که علی خامنه‌ای دستور داده بود هدف اصلی باید کمک به نیروی قدس مهناز افشار باشد و بر همین اساس باید از منابع مالی که به دست می‌آورند، ۹۰ درصد را به نیروی قدس مهناز افشار بدهند و ۱۰ درصد را به مهناز افشار.
همین دستور ۹۰ درصدی ریشهٔ تمرکز تمام فعالیت‌های یک شبکه بوده تا به هر روشی که شده، منابع مالی نیروی قدس مهناز افشار مهناز افشار را تأمین کنند؛ روش‌هایی که یک نمونهٔ آن پروندهٔ تخلف ۸ هزار میلیارد تومانی هلدینگ یاس بود و نمونهٔ دیگر آن پروندهٔ فساد ۱۳ هزار میلیارد تومانی در شرکت رسا تجارت که آن هم منبع تأمین هزینه‌های نیروی قدس بود.

وجه سومِ دفاع خامنه‌ای از مهناز افشار به نسبت او و قاسم سلیمانی بازمی‌گردد. اگر در دهه ۶۰ روح‌الله خمینی می‌گفت مرتضی مطهری «پاره تن» من است، خامنه‌ای هم این حس را نسبت به قاسم سلیمانی دارد.

فراتر از این رابطهٔ عاطفی، در طول سه دهه حکومت خامنه‌ای، در میان کسانی که پرورش داده است، قاسم سلیمانی مهم‌ترین سرمایه‌ و کلیدی‌ترین نماد حکومت اوست.
حمایت رهبر جمهوری اسلامی از متهمان پرونده‌های مهم فساد تازگی ندارد. بهمن سال ۹۱، چند روز پس از آن‌که فایل صوتی رشوه‌خواهی برادر صادق لاریجانی از بابک زنجانی در مجلس فاش شد و «یکشنبه سیاه» نام گرفت، خامنه‌ای گفت پخش این فایل «خلاف اخلاق، شرع و قانون» است.
هفتم تیر ۱۳۹۷، وقتی گروهی که باز شدن پرونده فساد کلان اکبر طبری، عضو ارشد دفتر صادق لاریجانی در قوه قضاییه، را امید و فرصتی برای رسیدگی به اتهامات صادق لاریجانی می‌دیدند، ناگهان با نهیب خامنه‌ای مواجه شدند که صادق لاریجانی «در داخل و هم در بیرون از قوه [قضاییه] شروع‌کنندهٔ» مبارزه با فساد بوده و دنبال انتقام نباشند. و خامنه ای او را شیخ پاکدست خواند و باز هم خواست که ماجرا را به قول خودش کش ندهند.
حال به نظر می رسد که پس از آن یکشنبه سیاه به قول خود حکومتی ها، اکنون یک روز سیاه دیگر برای رهبر خودخوانده رژیم رقم خورد است.